به زودی چاپ دوم کتاب «قدرت نوآوری استراتژی» در دسترس حامیان و دیگر علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت

چاپ دوم
بازدید : 1,081

به زودی چاپ دوم کتاب «قدرت نوآوری استراتژی» در دسترس حامیان و دیگر علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت

ضمن سپاس از حمایت کلیه پشتیبانان کتاب «قدرت نوآوری استراتژی» برای چاپ دوم این کتاب، این کتاب به زودی در دسترس حامیان و سایر علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. این کتاب که در بستر فاندوران براساس رویکرد سرمایه‌پذیری جمعی چاپ شده است، امکانی را فراهم می‌کند تا افراد، ایده‌های خلاقانه خود را به دیگران معرفی کنند و در ازای پرداخت پاداش‌های مشخص، از پروژه‌ها‌یشان حمایت مالی شود. این در شرایطی است که فاندوران در کنار انجام پروژه‌های مسئولیت اجتماعی، حتی وارد صنعت نشر شده و با حمایت مالی جمعی در انتشار کتاب نیز قدم برمی‌دارد.

مسعود چیتگرها دانش‌آموخته کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (MBA) دانشگاه صنعتی شریف و مترجم کتاب «قدرت نوآوری استراتژی» این کتاب را اینگونه معرفی می‌کند: نوآوري استراتژي، استراتژى كسب‌وكار يك بنگاه را با هدف خلق ارزش جديدى براى مشترى و بنگاه تغيير مي‌دهد. نوآوري استراتژي، فرايند كشف و ظهور آينده، درك تغيير نيازهاي مشتريان و استفاده از بينش‌هاي حاصله در اين اكتشافات به‌منظور شناسايي فرصت‌هاي جديد كسب‌وكار براي شركت است.

معمولا شرکت‌های درحال رکود به دنبال فرصت و رویکردی جدید برای خروج از این وضعیت هستند. کتاب «قدرت نوآوری استراتژی»، ساختار و فرآیند‌های استراتژی‌های نوین را برای خروج از بحران‌ شرکت‌ها ارائه می‌کند. این کتاب به صاحبان کسب‌و‌کار می‌آموزد به جای پرداختن به رویکردها و استراتژی‌های قدیمی و غیرکارآمد، با بازنگری استراتژی‌های قبلی، شناسایی فرصت‌های جدید که از دید صاحبان شرکت تاکنون پنهان بوده‌ و استفاده از روش جدید برای تدوین استراتژی و رونق به کسب‌و کار خود اقدام کنند. تکنیک‌هایی که در این کتاب آموزش داده می‌شود به شرکت‌ها کمک می کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با ابزاری کارآمد، راهبردهای خود را اجرا کنند و با کمک نقشه‌های ساخت‌یافته، از فرصت‌ها به‌‌صورت مناسب بهره‌مند شوند.

چیتگرها در خصوص نحوه چاپ و انتشار این کتاب می‌گوید: برای انتشار چاپ دوم این کتاب از روش سرمایه‌گذاری جمعی استفاده شده‌است. امروزه این نوع سرمایه‌گذاری روشی مرسوم در دنیا است و در آن ایده‌پردازان که سرمایه ‌لازم را برای ایجاد و اجرای طرح و ایده‌ خود ندارند، ایده‌‌شان را برای عموم جامعه مطرح‌ می‌کنند و با ارائه مزیت‌ها، تخفیف‌ها و پاداش‌ها از علاقمندان درخواست ‌سرمایه‌گذاری روی طرح‌ و ایده‌شان می‌کنند. مهم‌ترین ابزار در این نوع سرمایه‌گذاری، بستر اینترنت و پرداخت آنلاین است.

در این مسیر از فاندوران (fundorun) که یکی از مجموعه‌هاي مرکز نوآوری و فناوری گروه فناپ است، استفاده شده است. فاندوران یک بستر سرمایه‌پذیری جمعی (crowdfunding) است که امکانی را فراهم می‌کند تا افراد، ایده‌های خلاقانه خود را به دیگران معرفی کنند تا آن‌ها در ازای دریافت پاداش‌های مشخص، از پروژه‌ها‌یشان حمایت مالی انجام دهند.

[product id=”83″]

امتیاز به این مطلب

مطالب بیشتر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
چاپ دوم
بازدید : 1,081

با دوستانتان به اشتراک بگذارید

فهرست
خدمات مشتریان
ارسال پیام
تغییر و دگرگونی را با جعبه‌ابزار تغییر سطح مقدماتی و تخفیف شگفت‌انگیز ۸۱٪ آغاز کنیدآغاز می‌کنم
+