ما چه کسی هستیم

گروه جهانی تغییر مجموعه‌ای از کاروکسب‌های مختلف در زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی است که در ۴ حوزه راهبردی زیر فعالیت خواهند کرد:

۱. مکتب تغییر

مکتب تغییر (مؤسسه فرهنگی-هنری در حال تأسیس) با دو دهه سابقه در زمینه یادگیری و مربی‌گری، مؤسسه‌ای فرهنگی و انتفاعی است که کمک می‌کند تا برنامه تغییر فردی و سازمانی شما اجرا شود. اجرای تغییر پیچیده نیست، در صورتی‌که سازوکارها و ابزارهای ویژه‌ی آن به درستی بکار گرفته شود. «جنبش هارمونی تغییر (جهت)» به عنوان یک مدل خودساخته ایرانی می‌تواند شایستگی فردی، سازمانی و نوآوری شما را به طور چشمگیری برای اجرای تغییر افزایش دهد. خدمات این مؤسسه در ۳ حوزه زیر است:

۱. رشد فردی در چارچوب راهکار برنامه رشد فردی (برف)
۲. رشد کسب و کار در چارچوب راهکار منظومه جامع مدیریت (نجم)
۳. رشد نوآوری در چارچوب راهکار برنامه رشد شرکتی (برش)

بر این اساس، مأموریت این مؤسسه به صورت زیر تعریف شده است:

ترویج جنبش هارمونی تغییر (جهت) را رسالت خویش قرار داده‌ایم، و مأموریت داریم تا به ارائه راه‌حل‌های نو و بدیع برای کمک به تغییر افراد، خانواده‌ها‌ و سازمان‌ها در جهت رشد و پیشرفت جامعه بشری بپردازیم.

از این روی، ارزش‌آفرینی، یادگیری، مسئولیت‌پذیری، انضباط، و نشاط که ایمان را می‌سازد ارزش‌های این مؤسسه هستند و چشم‌انداز زیر برای آن تعریف شده است:

در سال ۱۴۰۶ شبکه‌ایی از تغییردهندگان به گستردگی ایران بزرگ در نقش‌های علاقه‌مندان، مروجان، سفیران، حامیان، مربیان و رهبران تغییر داریم که مبتنی بر الگوی «جنبش هارمونی تغییر (جهت)» و «شبکه هم‌افرینی دگرگونی (شهد)» جعبه‌ابزاراهای تغییر سطح ۱ تا ۵ را ارایه خواهند داد.

این مؤسسه در بستر آنلاین و به نشانی ChangeSchool.ir فعالیت می‌کند.

۲. فروشگاه آنلاین

هارمونی تغییر (در حال حاضر همین سایت) بستری است که محصولات فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی تولیدشده توسط کاروکسب‌های گروه جهانی چیتگرها و یا محصولات مرتبط با رسالت گروه را عرضه و به فروش می‌رساند. این محصولات فعلاً در حوزه کتاب و محتوای آموزشی در زمینه رشد فردی، رشد کاروکسب و رشد نواوری خواهد بود.

این فروشگاه در بستر آنلاین و به نشانی Chitgarha.com فعالیت می‌کند.

۳. شبکه‌ی گفت‌وگو

موبینار (که اختصار موبایل+اینترنت+سمینار است) شبکه‌ای برای گفت‌وگو و جلسات آنلاین درون‌گروهی و برون‌گروهی است تا ارتباطات بین انسان‌ها در سطوح فردی، تیمی، خانوادگی، سازمانی و اجتماعی را تسهیل و تسریع کند. این شبکه که اکنون به صورت پروژه آغاز شده است به زودی در فازهای مختلف به صورت مرحله به مرحله به بهره‌برداری و اخبار آن به اطلاع شما خواهد رسید.

این شبکه در بستری کاملاً آنلاین و به نشانی mobinar.ir فعالیت می‌کند.

۴. سرمایه‌گذاری خطرپذیر

سی‌وی‌سی (که اختصار سرمایه‌گذاری خطرپذیر تغییر) است گروهی است متشکل از یک فرایند کارآفرینی سازمانی که در زمینه‌ی سرمایه‌گذاری خطرپذیر فعالیت می‌کند و یک ایده ناب انتخاب‌شده را به یک پدیده ملموس تبدیل خواهد کرد. این مسیر می‌تواند کاملاً درون‌گروهی، برون‌گروهی و یا مشارکتی اتفاق بیفتد.

این گروه در بستر آفلاین یا آنلاین (به اقتضای شرایط) و به نشانی chitgarha.ir فعالیت می‌کند.

رزومه مسعود چیتگرها، بنیانگذار گروه

تماس با ما

اگر پیشنهاد، انتقاد، نظر، ایده و یا پیامی دارید ارسال کنید
  • نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
  • عنوان یا موضوع پیام را در این کادر وارد کنید.
  • نشانی صحیح ایمیل خود را وارد کنید.
  • شماره تماس تلفن ثابت یا موبایل خود را وارد کنید.
  • پیام مورد نظر خود را وارد کنید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

index

فهرست
خدمات مشتریان
ارسال پیام
برای اطلاع از آخرین اخبار، مطالب و تخفیف‌ها اینستاگرام ما رو دنبال کنیندنبال می‌کنم
+