با کلیک بر روی آیکون زیر، شما می‌توانید برنامه موبایلی تحت سیستم اندروید «مکتب تغییر» را از «کافه بازار» یا «مایکت» دانلود و نصب کنید:

برنامه موبایلی وبگاه چیتگرها از بازار برنامه موبایلی وبگاه چیتگرها از مایکت

اپلیکیشن ” مکتب تغییر ” به افراد و کسب‌وکارها یاد می‌دهد تا بتوانند با ساختاری راهبردی، هدفمند و هماهنگ تغییرات فردی، سازمانی و نوآورانه خود را طراحی و اجرا کنند. آینده فقط و فقط با فعالیت‌های مؤثری تغییر می‌کند که امروز انجام می‌دهید.

با این برنامه شما می‌توانید به مطالب آموزشی مختلف و متفاوتی در قالب مقاله، اخبار، موردکاوی و فایل‌های صوتی و تصویری دسترسی داشته باشید که در حوزه تغییر با موضوعاتی از قبیل رشد فردی، اجرای استراتژی، تغییر سازمانی، نوآوری و کارآفرینی سازمانی و … دسته‌بندی شده است.

همچنین می‌توانید دیدگاه‌های خود را درباره هر مطلب آموزشی ارسال کنید و از نظرات و دیدگاه‌های دوستان دیگر آگاه شوید.

شما می‌توانید از طریق این برنامه با ثبت‌نام در دوره آموزشی رایگان “برنامه رشد فردی (برف)” بیش از ٢ ساعت مطالب آموزشی در زمینه رشد فردی در ایمیل‌تان دریافت کنید که مطمئنم از مطالب کاربردی آن شگفت‌زده خواهید شد!

ما با مطالب روزانه یا هفتگی که از طریق این اپلیکیشن ارسال می‌کنیم به شما یاد خواهیم داد که چگونه تغییر را اجرایی کنید و نسبت به دیگران متفاوت و متمایز باشید.

زمان ارزشمندترین سرمایه و منبع برگشت‌ناپذیر برای تغییر زندگی ماست؛ بنابراین با خواندن مقاله‌های کاربردی، شنیدن فایل‌های صوتی و دیدن ویدئوهای انگیزشی نه تنها از اتلاف وقت خود در ترافیک، تاکسی، اتوبوس و مترو جلوگیری می‌کنید، بلکه دانش خود را در زمینه تغییر و نوآوری به‌روز نگه می‌دارید.

این برنامه تنها اپلیکیشن رسمی “وبگاه چیتگرها” و تمامی حقوق مادی و معنوی آن متعلق به “مسعود چیتگرها” مدرس و مربی تغییر است.

پیشنهادها و ایده‌های خود را در خصوص این برنامه و یا بهبود آن می‌توانید در پایین این صفحه قرار دهید.

2 دیدگاه. همین الان خارج شوید

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
شما هم می‌توانید یک رهبر باشیداطلاعات بیشتر
+