مقدمه
استفاده از این وبگاه، برپایه قوانین جمهوری اسلامی ایران، سیاست‌ها، قوانین و مقررات و شرایط مندرج در زیر تحت عنوان شرایط و ضوابط استفاده  استوار می‌باشد. لطفاً آن‌ها را به دقت مطالعه کنید. استفاده شما از این وبگاه بیانگر موافقت شما با این شرایط و ضوابط استفاده می‌باشد. ثبت و ارسال هرگونه اطلاعات شخصی به «وبگاه چیتگرها» نشانگر پذیرش این شرایط و ضوابط استفاده می‌باشد. این شرایط و ضوابط استفاده از هر لحاظ جایگزین تمام شرایط و ضوابط مندرج در این وبگاه خواهد بود فارغ از آنکه توسط «وبگاه چیتگرها» امضا شده باشد و یا نه. «وبگاه چیتگرها» حق خود در هرگونه تغییر در وبگاه، محتوای آن و شرایط و ضوابط حاکم بر آن را در هر زمان و مکان محفوظ می‌داند.

خط مشی حفظ حریم شخصی
وبگاه چیتگرها ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وبگاه، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های وبگاه چیتگرها قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و وبگاه چیتگرها تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

هم‌چنین وبگاه چیتگرها ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وبگاه و پژوهش‌های بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وبگاه ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه‌ی وبگاه چیتگرها را در پروفایل خود لغو کنند.

وبگاه چیتگرها ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وبگاه ویرایش کند. هم‌چنین اگر نظر یا پیام ارسالی توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، وبگاه چیتگرها می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. وبگاه چیتگرها هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

وبگاه چیتگرها همانند سایر وبگاه‌‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی وبگاه چیتگرها و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

وبگاه چیتگرها برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

اخطار درباره رعایت حقوق مالکیت معنوی، تکثیر و علامت تجاری
کلیه محتوا نوشتاری و گرافیکی مندرج در این وبگاه تحت حمایت قانون رعایت حقوق مالکیت معنوی و چاپ و تکثیر می‌باشد و نشان تجاری آن به عنوان علامت تجاری به ثبت رسیده است. محصولات و نام‌های تجاری سایر شرکت‌های ذکر شده در اینجا ممکن است تحت قوانین حاکم بر علائم تجاری یا نام‌های تجاری صاحبان آن‌ها می‌باشند.

موارد استفاده مجاز از این وبگاه
این وبگاه برای کلیه کسانی که می‌خواهند محصولات و خدمات نوشتاری، شنیداری، دیداری، بسته‌ای و کارگاهی در حوزه اجرای استراتژی فردی، سازمانی و کارآفرینی را خریداری کنند در نظر گرفته شده است. شما ممکن است به این وبگاه فقط برای مقاصد قانونی در چارچوب اظهار شده در «وبگاه چیتگرها» و موارد استفاده در نظر گرفته شده و قابل قبول آن مراجعه کنید. «وبگاه چیتگرها» تنها مرجع مجاز تفسیر موردنظر و قابل‌قبول وبگاه است.

قوانین داخلی درباره ارسال مطالب، رفتار و اعتماد
شما موافقت خویش را نسبت به رعایت «قوانین داخلی» درباره ارسال مطالب، رفتار حرفه‌ای و اعتماد در وبگاه، که به این شرایط و ضوابط ضمیمه شده است را اعلام می‌دارید.

رفع مسئولیت نسبت به ضمانت‌ها

کلیه اطلاعات، مطالب، خدمات و محصولات این وبگاه ممکن است دارای اشتباه یا خطاهای تایپی باشد. «وبگاه چیتگرها» ممکن است تغییرات یا بهبودهای مدنظر خود را در  این وبگاه در هر زمان ایجاد کند.

مطالب ارائه شده در این وبگاه همانگونه که هستند ارائه می‌شوند و ضمانتی درباره آن‌ها از هر نوع که باشند (بیان‌شده یا ضمنی) تا بیشترین حدی که تحت قانون حاکم قابل اجرا باشد، و هرگونه تضمینی درباره تناسب اطلاعات با منظور خاص بیان شده داده نمی‌شود.

«وبگاه چیتگرها» تضمین نمی‌کند که کارکردهای موجود در مطالب این وبگاه همواره در دسترس بوده و یا از خطا مصون باشد، و یا اشکالات الزاماً تصحیح خواهد شد، و یا این وبگاه یا سرور عاری از هرگونه ویروس و دیگر برنامه‌های مخرب باشد. «وبگاه چیتگرها» تضمین نمی‌کند که استفاده از این وبگاه و مطالب آن در تطابق با شرایط و ضوابط سایر نهادها و سازمان‌ها باشد و یا مطالب آن از صحت، دقت، قابلیت اطمینان و یا هر معیار دیگر آن‌ها برخوردار باشد.

محدودیت‌های مسئولیت

«وبگاه چیتگرها» در موارد زیر مسئول نخواهد بود:

۱. مطالب تأمین شده توسط شما و یا دیگر اشخاص ثالث برای «وبگاه چیتگرها» از هر نوعی که باشد، ارتباطی، پیام و یا اطلاعات.
۲. مطالب هر وبگاه از آن جهت که متعلق به ما نبوده و توسط ما کنترل نمی‌شود، چه به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم که دیده شود و یا به آن ارجاع شود.
۳. هرگونه خسارات وارد شده و یا آسیب ناشی از موارد زیر، اما نه محدود آن‌ها هر گونه عدم عملکرد مناسب، خطا، حذف، قطع، نقص، تأخیر در بهره‌برداری از انتقال، ویروس‌های کامپیوتری، و یا قطع خطوط
۴. هرگونه خسارت مستقیم و غیر مستقیم ناشی از قرارداد، کلاهبرداری، و یا هر اقدام دیگر، ناشی از یا مربوط به استفاده و یا عدم توانایی در استفاده از این وبگاه، حتی اگر «وبگاه چیتگرها» توصیه به آن کرده باشد.

پرداخت غرامت
شما می‌پذیرید که هیچگونه ادعایی در رابطه با خسارت و هزینه‌های عملیاتی (از جمله هزینه وکیل) ناشی از یا مربوط به (الف) استفاده شما از این وبگاه، (ب) هر گونه نقض ادعا شده از این شرایط و ضوابط استفاده نسبت به کلیه مدیران و کارکنان و عوامل و نمایندگان «وبگاه چیتگرها» نداشته باشید.

محدودیت دامنه کاربرد امتیاز
این وبگاه برای استفاده شخصی می‌باشد و نه تجاری. به جز در مواردی که صریحاً ذکر شده، شما نمی‌توانید اطلاعات یا مطالب موجود وبگاه را تغییر، انتقال، انتشار و نمایش دهید و یا کپی، توزیع، اجرا و استفاده کنید و برای اقتباس، انتقال یا فروش آثار آن باید مجوز رسمی از «وبگاه چیتگرها» دریافت نمایید. «وبگاه چیتگرها» به عنوان یک نرم‌افزار کامل، محصولات و یا خدمات خود را به صورت  مجوز غیر قابل واگذاری و غیر قابل انتقال برای استفاده از این سیستم تنها تحت این شرایط و ضوابط استفاده اعطا می‌کند.

این امتیاز شامل فروش حقوق مالکیتی نمی‌شود. این وبگاه تنها برای استفاده شما است و قابل اجاره، فروش، واگذاری با واسطه حقوق یا انتقال دامنه و انتقال این حق به اشخاص ثالث نیست. شما مجاز به استفاده تجاری از داده‌ها یا هرگونه استفاده انتفاعی دیگری از آن نیستید. شما مجاز به انتقال و ذخیره داده‌های این وبگاه در مکان دیگری برای استفاده انتفاعی اشخاص ثالث بدون مجوز «وبگاه چیتگرها» نیستید.

جبران خسارت
بر اساس ماهیت این ضوابط و شرایط، شما درک و موافقت می‌کنید که علاوه بر خسارت‌های مالی، «وبگاه چیتگرها» مدعی هرگونه خسارتی خواهد شد که به واسطه نقض این شرایط توسط شما برای وی اتفاق می‌افتد.

چشم پوشی
هیچ‌گونه اغماضی از طرف «وبگاه چیتگرها» در برابر اقدامات ناقض قوانین موضوعه کشور و وبگاه اعمال نمی‌شود.

استقلال مفاد
هر یک از بندهای شرایط و ضوابط استفاده باید به طور جداگانه تفسیر شود و به هر دلیلی که سایر مقررات معلق گردند، به طور مستقل سندیت دارند. به عبارت دیگر، هر یک از این بندها به طور جداگانه در مراجع ذی‌صلاح قابل استناد می‌باشد.

کل توافقنامه
ما قصد داریم که این شرایط و ضوابط استفاده کل آن چیزی باشد بین ما و شما حکم می‌نماید و هر گونه تغییر در این شرایط و ضوابط استفاده بین «وبگاه چیتگرها» باید به صورت کتبی اعلام شود و به امضای هر دو طرف برسد.

اطلاعات تماس
در صورت وجود هرگونه پرسش و شبهه‌ای در مورد این وبگاه و تفسیر هر یک از بندهای آن لطفاً با ما تماس بگیرید.

شما هم می‌توانید تغییر و تحول فردی و سازمانی را رهبری کنیدبیشتر بدانید
+