1. خانه
  2. رادیو تغییر
  3. حرکت

حرکت

حرکت

حرکت

5/5 - (10 امتیاز)

رادیو تغییر، رسانه‌ای برای گفت‌وگوی رشد و پیشرفت

حرکت عنصر دوم تعریف تغییر است که در این برنامه به آن پرداخته می‌شود. رادیو تغییر پادکست گروه هارمونی تغییر است که به صورت دوره‌ای منتشر می‌شود و رایگان است. در این فصل از عناصر مختلف تعریف تغییر رمزگشایی می‌شود. تغییر حرکت متمرکز، مداوم و ملایم برای تبدیل و دگرگونی است از وضعیت موجودی که در آن هستیم به وضعیت مطلوبی که در آن می‌خواهیم باشیم. بنابراین تعریف تغییر هفت عنصر کلیدی دارد: حرکت، تمرکز، مداومت، ملایمت، دگرگونی، وضعیت موجود، و وضعیت مطلوب.

 

ما در دنیایی از جنبش و حرکت زندگی می‌کنیم. این حرکات می‌تواند بیرونی و درونی باشد. بیرونی‌ش به صورت فیزیکی اتفاق می‌افتد که ما از یک نقطه‌ای به نقطه دیگر جابجا می‌شویم. درونی‌ش تحولات ذهنی و روحی است که در قالب احساسات، اخلاقیات و رفتارها اتفاق می‌افتد. این نقاط می‌تواند دور یا نزدیک باشد. هر چقدر نقاط مبدأ و مقصد دورتر باشد می‌توان گفت میزان جابجایی بیشتر و البته سخت‌تر، زمان‌برتر، سخت‌تر و پرهزینه‌تر است. این ربطی به نوعش ندارد که درونی یا بیرونی باشد. البته درونی‌ش معمولاً سختی بیشتری دارد. زیرا از نظر ظاهر ناملموس است. اما از نطر باطنی می‌فهمیم که در درون ما چه می‌گذرد. و برای ما مشهود است.

 

در پادکست رادیو نغییر و در این برنامه از مسعود چیتگرها می‌شنوید. ابتدا ایشان داستانی شگفت‌انگیز از خلقت را که هر روزه با آن مواجهیم بیان می‌کند. سپس به سه پرسش کلیدی الگوی هارمونی تغییر جنبشی برای دگرگونی درباره حرکت پاسخ می‌دهد. چرا در حرکت هستیم. حرکت چیست. و حرکت چگونه اتفاق می‌افتد. و در انتها هم تمرینی برای مشق تغییر خواهید داشت. گوش کنید و اگر دوست داشتید آن را برای دوستان و دیگرانی که ممکن است به چنین پادکستی نیاز داشته باشند به اشتراک بگذارید. شاید کسی، زمانی، جایی و برای تغییر و دگرگونی نیازمند این فایل باشد.

 

 

دوره برنامه رشد فردی

امتیاز به این مطلب

5/5 - (10 امتیاز)

مطالب بیشتر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
حرکت
شما هم می‌توانید تغییر و تحول فردی و سازمانی را رهبری کنیدبیشتر بدانید
+