من تغییر می‌کنم و کمک می‌کنم دیگران نیز تغییر کنند!

شبکه هم آفرینی دگرگونی یا به اختصار «شهد»، قلب تپنده‌ی هارمونی تغییر است. از اینکه می‌خواهید در شبکه هم‌آفرینی دگرگونی فعالیت کنید، بسیار خوشحالیم! این شبکه بر اساس الگوی «جنبش هارمونی تغییر (جهت)» و «جعبه‌ابزارهای تغییر» کار می‌کند. شما می‌توانید با عضویت در این شبکه و طی مسیر همکاری در سطوح مختلف و گواهی شدن در هر سطح از مزایا و منافع مادی و معنوی همکاری در آن بهره‌مند شوید، شهد تغییر را  بچشید و به دیگران بچشانید.

شبکه هم آفرینی دگرگونی چیست؟

کار در شبکه هم آفرینی دگرگونی (شهد) در یک بستر کاملاً آنلاین، از هر جای ایران و دنیا، در هر ساعت از شبانه‌روز انجام می‌گیرد. این همکاری بدون توجه به این موضوع است که در چه حرفه و شغلی هستید، در کدام سازمان و کسب‌وکاری کار می‌کنید و در چه رشته‌ای تحصیل کرده‌اید. بنابراین شما هیچ محدودیتی برای همکاری ندارید. فقط کافی است در یکی از سطوح شبکه هم‌آفرینی گواهی و معرفی شوید.

 

آنگاه شما می‌توانید در این بستر آنلاین کارتان را آغاز کنید. لینک اختصاصی خود را در سایت یا صفحات اجتماعی خود مثل فیس‌بوک، اینستاگرام، تلگرام، واتس‌آپ، لینکدین و … قرار دهید. و به معرفی محصولات یا مقالات هارمونی تغییر بپردازید. افرادی از طرف شما به سایت مراجعه می‌کنند. اگر این افراد پس از مراجعه خریدی انجام دهند. و یا شما را به عنوان پشتیبان و مربی خودشان نیز انتخاب کنند. شما درصدی از آن خرید محصول و خدمات پشتیبانی و مربی‌گری را به عنوان درآمد همکاری دریافت می‌کنید.

 

 

سطوح همکاری

سطوح و الزامات همکاری در هر سطح به صورت زیر تعریف شده است:

سطح مقدماتی: علاقه‌مندان تغییر

علاقه‌مندان، کلیه‌ی تغییردهندگانی هستند که در شبکه هم‌آفرینی دگرگونی (شهد) مکتب تغییر چیتگرها ثبت‌نام می‌کنند، جعبه‌ابزار تغییر در سطح مقدماتی را انتخاب و دریافت می‌کنند، محتوای آموزشی جعبه‌ابزار را با خودآگاهی یاد می‌گیرند، محتوای آموزشی را کاملاً اجرا می‌کنند، الگویی برای دعوت دیگران با هدف ترویج این مفاهیم به صورت فردی و سازمانی برای تغییر هستند.

 

جعبه ابزار تغییر

سطح ۱: مروجان تغییر

مروجان تغییردهندگانی هستند که در شبکه همکاری دگرگونی (شهد) مکتب تغییر چیتگرها ثبت‌نام می‌کنند، جعبه‌ابزار تغییر در سطح ۱ را انتخاب و دریافت می‌کنند، محتوای آموزشی جعبه‌ابزار را با خودآگاهی یاد می‌گیرند، محتوای آموزشی را کاملاً اجرا می‌کنند، الگویی برای دعوت دیگران با هدف ترویج این مفاهیم به صورت فردی و سازمانی برای تغییر هستند.

جعبه ابزار تغییر مروجان

سطح ۲: سفیران تغییر

سفیران تغییردهندگانی هستند که در شبکه همکاری دگرگونی (شهد) مکتب تغییر چیتگرها ثبت‌نام می‌کنند، جعبه‌ابزار تغییر در سطح ۲ را انتخاب و دریافت می‌کنند، محتوای آموزشی جعبه‌ابزار را نزد یک مربی یاد می‌گیرند، مفاهیم راهکارهای ارائه‌شده را کاملاً اجرا می‌کنند، الگویی برای دعوت دیگران با هدف نهادینه‌سازی این راهکارها برای تغییر فردی و سازمانی هستند و افراد مستعد را به این برنامه دعوت می‌کنند.

سطح ۳: حامیان تغییر

حامیان تغییردهندگانی هستند که در شبکه همکاری دگرگونی (شهد) مکتب تغییر چیتگرها ثبت‌نام می‌کنند، جعبه‌ابزار تغییر در سطح ۳ را انتخاب و دریافت می‌کنند، مفاهیم راهکار را نزد یک مربی کاملاً اجرا کرده‌اند، برای دستیاری تغییر انتخاب می‌شوند، به مربی تغییر در جهت رسیدن به اهداف آن یاری می‌رسانند و پشتیبان سفیران تغییر هستند.

سطح ۴: مربیان تغییر

مربیان تغییردهندگانی هستند که به مدت حداقل ۶ – ۱۲ ماه مسئولیت دستیاری مربی و پشتیبانی سفیران را برعهده داشته‌اند، جعبه‌ابزار تغییر در سطح ۴ را انتخاب و دریافت می‌کنند، عضو وفادار «شبکه همکاری دگرگونی (شهد)» هستند، دوره‌ی مربی‌گری را گذرانده‌اند و بخشی از رسالت شخصی خود را مربی‌گری تغییر قرار داده‌اند.

سطح ۵: رهبران تغییر

رهبران تغییردهندگانی هستند که در شبکه همکاری دگرگونی (شهد) مکتب تغییر چیتگرها ثبت‌نام می‌کنند، جعبه‌ابزار تغییر در سطح ۵ را انتخاب و دریافت می‌کنند و مفاهیم برنامه را کاملاً در شرکت یا سازمان‌شان اجرا کرده‌اند، فرد حرفه‌ای که افراد بسیاری تحت نفوذ ایشان در صنف، شرکت یا سازمان هستند، دوره‌ی خاص «به مقام رهبری برسیم» را گذرانده و فرایند تغییر فردی، خانوادگی، تیمی، سازمانی و اجتماعی را ترویج و رهبری می‌کنند.

جعبه ابزار تغییر

 

 

 

اصطلاحات شبکه هم آفرینی دگرگونی (شهد)

همکار: شما هستید! یعنی تغییردهنده‌ای که یکی از سطوح و الزامات آن را گذرانده و گواهی شده است و رسالت هارمونی تغییر را تبلیغ و ترویج می‌کند و از همکاری ایجادشده کسب درآمد و منفعت می‌کند.

ارجاع: بازدیدکننده‌ای است که از طریق شما وارد سایت می‌شود و ثبت‌نام می‌کند.

خریدهای ارجاعی: خریدهایی است که از طریق بازدیدکنندگان شما ایجاد شده است.

آیا به محض ثبت‌نام در شبکه هم آفرینی دگرگونی (شهد) می‌توانم کارم را شروع کنم؟

خیر. شما ابتدا باید انتخاب کنید که در چه سطحی می‌خواهید وارد شبکه همکاری شوید. سپس جعبه‌ابزار تغییر همان سطح را تهیه و محتوای آموزشی یا الزامات آن را رعایت کنید (برای تهیه جعبه‌ابزارهای تغییر کلیک کنید). آنگاه ما با توجه به معیارهای همکاری در آن سطح درخواست شما را بررسی می‌کنیم و در چند ساعت یا حداکثر یک روز کاری نتیجه را اعلام می‌کنیم. در صورت تأیید همکاری، ایمیلی برایتان ارسال خواهد شد. پس از دریافت ایمیل می‌توانید کارتان را شروع کنید.

آیا من باید محصولات را برای مشتریان آماده‌سازی و ارسال کنم؟

خیر. شما فقط مروّج و مبلّغ الگوی مشاوره مدیریت هارمونی و راهکارهای مرتبط اعم از جعبه‌ابزارها، دوره‌ها و بسته‌های آموزشی و خدمات پشتیبانی و مربیگری خواهید بود. تمامی کارهای دیگر توسط گروه هارمونی تغییر انجام می‌شود. و نیازی نیست که درگیر آماده‌سازی، پردازش سفارشات، خدمات پس از فروش یا هر کار دیگری شوید.

سایت چگونه متوجه می‌شود کدام بازدیدکنندگان یا خریداران از طرف من بوده‌اند؟

شما در ترویج و تبلیغات خود از لینک خاصی استفاده می‌کنید که مختص به شماست. و توسط نرم‌افزار دقیقی تمام لینک‌های ورودی بررسی و ثبت می‌شود.

من لینک خودم را از کجا پیدا کنم؟

ساختار لینک‌ها چیزی شبیه این است:

Chitgarha.com/?ref=1

عدد انتهای لینک کد همکاری شماست و برای سیستم مشخص می‌کند که بازدیدکنندگان از طرف کدام همکار آمده‌اند.

برای تولید لینک‌های خود می‌توانید به انتهای همین صفحه مراجعه کنید. البته پس از اینکه به عنوان همکار تأیید شدید دسترسی به شبکه همکاری در حساب کاربری شما برقرار خواهد شد.

آیا می‌توانم دقیقا چک کنم که چند نفر از طرف من به سایت آمده‌اند یا چه خریدهایی انجام داده‌اند؟

بله. این کار به راحتی امکان‌پذیر است. شما با مراجعه به لینک‌های شبکه همکاری در انتهای همین صفحه می‌توانید تمام جزئیات مربوط را ببینید. شما حتی می‌توانید ببینید که بازدیدکننده چه محصولاتی را خریداری کرده است.

آیا می‌توانم ایمیل بفرستم و بازدیدکنندگان را به سایت هدایت کنم؟

بله. شما لینک اختصاصی خودتان را در اختیار دارید. و این لینک در هر محیطی مانند سایت، رسانه‌های اجتماعی مانند لینکدین و در هر جایی قابل استفاده است.

به ازای هر همکاری چه درصدی به من تعلق می‌گیرد؟

درصد تعلق گرفته به همکاران بستگی به سطح همکاری گواهی‌شده دارد و به شرح زیر است:

سطح مقدماتی: ۱۵ درصد هر فروشی که از طریق لینک اختصاصی همکاری شما انجام شود به شما تعلق دارد.

سطح ۱: ۲۰ درصد هر فروشی که از طریق لینک اختصاصی همکاری شما انجام شود به شما تعلق دارد.

سطح ۲: ۲۵ درصد هر فروش محصولی که از طریق لینک اختصاصی همکاری شما انجام شود.

سطح ۳: ۳۰ درصد هر فروش محصولی که از طریق لینک اختصاصی همکاری شما انجام شود. و ۶۰ درصد مبلغ پشتیبانی در صورت رضایت ۸۰ درصدی مخاطب به شما تعلق خواهد گرفت.

سطح ۴: ۳۵ درصد هر فروش محصولی که از طریق لینک اختصاصی همکاری شما انجام شود. و ۶۵ درصد مبلغ پشتیبانی و مربیگری در صورت رضایت ۸۰ درصدی مخاطب به شما تعلق خواهد گرفت.

سطح ۵: ۴۰ درصد هر فروش محصولی که از طریق لینک اختصاصی همکاری شما انجام شود و ۷۰ درصد مبلغ پشتیبانی و مربیگری در صورت رضایت ۸۰ درصدی مخاطب به شما تعلق خواهد گرفت.

مبالغ کی و چگونه به حساب من واریز می‌شود؟

حداقل مبلغ واریزی برای سطوح مقدماتی، ۱ و ۲، پانصد هزار تومان است. همکارانی که در این سطح همکاری هستند باید صبر کنند تا اعتبارشان به این عدد برسد. پس از اعلام درخواست، چنانچه کل اعتبار شما به پانصد هزار تومان رسیده باشد به حساب بانکی معرفی‌شده از طرف شما واریز خواهد شد. بهتر است کارت یا شناسه شبای بانکی خود را وارد کنید.

واریز مبالغ واریزی برای سطح ۳، ۴ و ۵ برای فروش محصولات، حداقل ۲ میلیون تومان است. و برای خدمات پشتیبانی و مربیگری به ازای پیشرفت برنامه زمان‌بندی پشتیبانی و مربیگری خواهد بود. بنابراین، در این سطوح با توجه به پیشرفت زمان‌بندی، حساب کاربری همکاران این سطوح شارژ خواهد شد. و پس از اعلام درخواست، به حساب بانکی معرفی‌شده از طرف شما واریز خواهد شد. بهتر است کارت یا شناسه شبای بانکی خود را وارد کنید.

بهتر است بازدیدکنندگان را به کدام صفحات سایت شما هدایت کنم؟

بهتر است به مطالب رایگان و مقالات جذاب هدایت کنید. شاید بهتر باشد بازدیدکنندگان جدید را به صفحه محصولات هدایت نکنید چون احتمال خروج از سایت بیشتر می‌شود. یادتان باشد اگر بازدیدکننده ارجاعی شما خریدی انجام دهد مبلغ درآمد همکاری آن برای شما لحاظ خواهد شد.

با توجه به این شبکه هم‌آفرینی، چگونه می‌توانم محصولات شما را در سایتم بگذارم؟

برای گذاشتن بنر محصولات در سایت‌تان شما می‌توانید از عکس‌های محصولات و مقالات استفاده کنید و آن عکس موردنظر را به لینک آدرس آن محصول در سایت هارمونی تغییر که در نوار بالای هر صفحه است لینک داده و درآخر لینک ref=1?/  کد همکاری خود را وارد کنید. مانند:

https://chitgarha.com/product/15365/?ref=1

در مورد هدایت به مقالات و مطالب رایگان نیز به همین صورت عمل می‌کنیم.

آیا این سیستم همه محصولات مانند کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی را هم شامل می‌شود؟

بله. شبکه همکاری شامل دوره‌ها و کارگاه‌ها هم می‌شود.

همین الان می‌خواهم عضو شبکه هم‌آفرینی دگرگونی (شهد) شوم. مراحل کار چگونه است؟

۱. عضو هارمونی تغییر باشید و با نام کاربری خود وارد سایت شوید.
اگر عضو نیستید همین الان می‌توانید برای ساخت حساب کاربری کلیک کنید.

۲. به لینک پایین این صفحه مراجعه کنید و فرم درخواست عضویت در شبکه همکاران را پر کنید.

۳. منتظر تأیید در شبکه هم‌آفرینی باشید.
به محض تایید، ایمیلی دریافت خواهید کرد و می‌توانید کارتان را آغاز کنید.

می‌خواهم در شبکه همکاران عضو شوم

شما هم می‌توانید تغییر و تحول فردی و سازمانی را رهبری کنیدبیشتر بدانید
+