1. خانه
  2. رادیو تغییر
  3. عملکرد فردی

عملکرد فردی

عملکرد فردی

عملکرد فردی

5/5 - (13 امتیاز)

آیا عملکرد فردی شما در جای درستی قرار دارد و چگونه می‌تواند به نقطه مطلوب برسد

عملکرد فردی به معنی انجام درست کار درست برای یک شخص‌ست. انجام درست کار مساوی‌ست با کارآیی. یعنی استفاده بهتر از منابع قابل دسترس شما. اما کار درست یعنی کارآمدی. یعنی اثربخشی منابعی که استفاده می‌کنید. یعنی به چه میزان فعالیت‌ها و رفتارهای شما توانسته‌ست شما را به اهداف‌تان برساند و نتایج و دستآوردهای بهتری کسب کنید.

 

برای داشتن عملکرد مطلوب بایستی چهار باطری خودتان را همواره شارژ نگه دارید. این چهار باطری شامل باطری جسمی، عاطفی، فکری و معنوی‌ست. از این رو، دلیل اصلی پایین آمدن عملکرد نداشتن انرژی لازم برای انجام کار در این چهار باطری‌ست. اگرچه مدیریت زمان برای شما مهم باید باشد، اما مدیریت انرژی برای داشتن عملکرد فوق‌العاده بسیار اساسی‌ست.

 

رهبری حرکت متمرکز، مداوم و ملایم برای دگرگونی از جایی که درآن هستیم به نقطه مطلوبی که در آن می‌خواهیم باشد. عملکرد به صورت فردی می‌تواند شما را به عنوان یک رهبر تأثیرگذار در محیط‌های مختلفی به نمایش بگذارد. و هم‌چنین برند شخصی شما را ارتقاء دهد. از طرف دیگر، رهبران مؤثر در کسب‌وکارها بایستی عملکرد مطلوبی به صورت فردی داشته باشند تا بتوانند میزان نفوذشان را در میان کارکنان افزایش دهند.

 

عملکرد فردی بر روی عملکرد کلان کسب‌وکارتان نیز تأثیرگذارست. زیرا مهم‌ترین دارایی کسب‌وکارتان کارکنان شما هستند. از این رو، هر چه عملکرد این دارایی نامشهود بالاتر باشد، مسلماً می‌تواند عملکرد کسب‌وکارتان را ارتقاء دهد. مدیران منابع انسانی بایستی به این نکته توجه کنند که عملکرد کارکنان به میزان استقلال و آزادی عمل آنها بستگی بسیار دارد.

 

این برنامه رادیو تغییر به افزایش عملکرد می‌پردازد. و مسعود چیتگرها راهکارهای کاملاً عملی و تجربه‌شده را به شما پیشنهاد می‌دهد. کافی است آنها را بشنوید و اجرا کنید. اگر از این برنامه راضی بودید، آن را برای دوستان و کسانی که فکر می‌کنید نیاز دارند تا عملکردشان را افزایش دهند به اشتراک بگذارید.

 

 

بنر دوره برنامه رشد فردی

امتیاز به این مطلب

5/5 - (13 امتیاز)

مطالب بیشتر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
عملکرد فردی
شما هم می‌توانید تغییر را رهبری کنیدبیشتر بدانید
+