1. خانه
  2. رادیو تغییر
  3. عملکرد فردی

عملکرد فردی

عملکرد فردی

عملکرد فردی

5/5 - (8 امتیاز)

آیا عملکرد فردی شما در جای درستی قرار دارد و چگونه می‌تواند به نقطه مطلوب خود برسد

عملکرد فردی یعنی انجام درست کار درست برای یک شخص. انجام درست کار یعنی کارآیی. یعنی استفاده بهتر از منابع قابل دسترس شما. اما کار درست یعنی کارآمدی. یعنی اثربخشی منابعی که استفاده می‌کنید. یعنی به چه میزان فعالیت‌ها و رفتارهای شما توانسته است شما را به اهداف‌تان برساند و نتایج و دستآوردهای بهتری کسب کنید.

 

برای داشتن عملکرد مطلوب بایستی چهار باطری خود را همواره شارژ نگه دارید. این چهار باطری شامل باطری جسمی، عاطفی، فکری و معنوی است. از این رو، دلیل اصلی پایین آمدن عملکرد نداشتن انرژی لازم برای انجام کار در این چهار باطری است. اگرچه مدیریت زمان برای شما مهم است، اما مدیریت انرژی برای داشتن عملکرد فوق‌العاده بسیار اساسی است.

 

عملکرد به صورت فردی می‌تواند شما را به عنوان یک رهبر تأثیرگذار در محیط‌های مختلفی به نمایش بگذارد. و هم‌چنین برند شخصی شما را ارتقاء دهد. از طرف دیگر، رهبران مؤثر در کسب‌وکارها بایستی عملکرد مطلوبی به صورت فردی داشته باشند تا بتوانند میزان نفوذ خود را در میان کارکنان افزایش دهند.

 

عملکرد فردی بر روی عملکرد کلان کسب‌وکار شما نیز تأثیرگذار است. زیرا مهم‌ترین دارایی کسب‌وکار شما کارکنان شما هستند. از این رو، هر چه عملکرد این دارایی نامشهود بالاتر باشد، مسلماً می‌تواند عملکرد کسب‌وکار شما ارتقاء دهد. مدیران منابع انسانی بایستی به این نکته توجه کنند که عملکرد کارکنان به میزان استقلال و آزادی عمل آن‌ها بستگی بسیار دارد.

 

این برنامه رادیو تغییر به افزایش عملکرد می‌پردازد و مسعود چیتگرها راهکارهای کاملاً عملی و تجربه‌شده را به شما پیشنهاد می‌دهد. کافی است آن‌ها را بشنوید و اجرا کنید. اگر از این برنامه راضی بودید، آن را برای دوستان و کسانی که فکر می‌کنید نیاز دارند تا عملکرد خود را افزایش دهند به اشتراک بگذارید.

 

 

دوره برنامه رشد فردی

امتیاز به این مطلب

5/5 - (8 امتیاز)

مطالب بیشتر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
عملکرد فردی
برخیز و عزم جزم «رشد» کناطلاعات بیشتر
+