1. خانه
  2. مقالات
  3. کافه تغییر، گزارش تصویری هفتمین رویداد

کافه تغییر، گزارش تصویری هفتمین رویداد

کافه تغییر، گزارش تصویری هفتمین رویداد

5/5 - (4 امتیاز)

کافه تغییر، محفلی برای گفت‌وگوی تغییر

کافه تغییر محفلی غیررسمی و صمیمی برای بیان و ترویج مفاهیم تجربه‌شده مروجان، سفیران، حامیان، مربیان و رهبران تغییر در چارچوب الگوی «جنبش هارمونی تغییر (جهت)» است. از این رو، این رویداد تنها رویداد حضوری مکتب تغییر است که در دوره‌های زمانی منظم و استانی طرح‌ریزی و اجرا می‌شود و پشتیبان اصلی آن موسسه فرهنگی و آموزشی «مکتب تغییر چیتگرها» می‌باشد.

در هفتمین رویداد کافه تغییر به این موضوع پرداختیم که چگونه عاشق تغییر شویم. عشق شهر دوم تغییر است. تا عاشق نباشی نمی‌توانی مسیر تغییر را طی کنی. نمی‌توانی انرژی لازم را برای گذشتن و پریدن از موانع سخت و طاقت‌فرسای آن به دست آوری. آیا ما عاشق تغییر هستیم؟ و اگر نیستیم این عاشقی چطور به دست خواهد آمد؟ اندازه آدرنالین خون ما در برابر هیجان تغییر باید به چه درجه‌ای برسد تا حرکت برای تغییر را آغاز کنیم و همواره عاشق بمانیم. آیا ما هورمونی برای تغییر داریم؟ در این جلسه گفت‌وگویی درباره بخشی از الگوی «جنبش هارمونی تغییر (جهت)» خواهیم داشت تا ببینیم چطور می‌توانیم عاشق تغییر شویم و همواره عاشق تغییر بمانیم.

کافه داونتیسم، اولین کافه شاپ عزیزان اوتیسم و سندرم داون جهان در تهران است و در آستانه تعطیلی قرار دارد. ما با برگزاری این رویداد بخشی از مسئولیت اجتماعی خود را در قبال این کافه می‌خواهیم انجام دهیم.

هفتمین رویداد کافه تغییر, ۲۳/خرداد/۱۳۹۸ در تهران در یک فضای صمیمی در کافه داونتیسم با همکاری و هماهنگی شاگردان مکتب تغییر سرکار خانم‌ها سودا محجوب و آزاده شریف و با حضور دوستانی همراه برگزار شد. در ادامه بخش‌هایی از این رویداد را در قالب عکس می‌توانید ببینید:

برای اطلاع از سایر رویدادها به لینک زیر بروید:

مرکز پرورش رهبران آینده

امتیاز به این مطلب

5/5 - (4 امتیاز)

مطالب بیشتر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
برخیز و عزم جزم «رشد» کناطلاعات بیشتر
+