1. خانه
  2. مقالات
  3. اخبار
  4. کافه تغییر، گزارش تصویری هفتمین رویداد

کافه تغییر، گزارش تصویری هفتمین رویداد

هفتمین کافه تغییر

کافه تغییر، گزارش تصویری هفتمین رویداد

5/5 - (5 امتیاز)

کافه تغییر، محفلی برای گفت‌وگوی تغییر

هفتمین کافه تغییر محفلی غیررسمی و صمیمی برای بیان و ترویج مفاهیم تجربه‌شده تغییردهندگان‌ست. مروجان، سفیران، حامیان، مربیان و رهبران تغییر نقش‌های مختلف تغییردهندگان در «جنبش هارمونی تغییر»ست. از این رو، این رویداد تنها رویداد حضوری هارمونی تغییرست که در دوره‌های زمانی منظم طرح‌ریزی و اجرا می‌شود. و پشتیبان اصلی آن موسسه فرهنگی-هنری مکتب تغییر خواهد بود.

در هفتمین رویداد کافه تغییر به این موضوع پرداختیم که چگونه عاشق تغییر شویم. عشق شهر دوم تغییرست. تا عاشق نباشی نمی‌توانی مسیر تغییر را طی کنی. نمی‌توانی انرژی لازم را برای گذشتن و پریدن از موانع سخت و طاقت‌فرسای آن به دست آوری. آیا ما عاشق تغییر هستیم؟ و اگر نیستیم این عاشقی چطور به دست خواهد آمد؟ اندازه آدرنالین خون ما در برابر هیجان تغییر باید به چه درجه‌ای برسد تا حرکت برای تغییر آغاز شود. و همواره عاشق تغییر بمانیم. آیا ما هورمونی برای تغییر داریم؟ در این جلسه گفت‌وگویی درباره بخشی از الگوی «جنبش هارمونی تغییر (جهت)» داشتیم تا ببینیم چطور می‌توانیم عاشق تغییر شویم و همواره عاشق تغییر بمانیم.

کافه داونتیسم، اولین کافه شاپ عزیزان اوتیسم و سندرم داون جهان در تهران‌ست. و در آستانه تعطیلی قرار دارد. ما با برگزاری این رویداد بخشی از مسئولیت اجتماعی خودمان را در قبال این کافه انجام دادیم.

هفتمین رویداد کافه تغییر, ۲۳/خرداد/۱۳۹۸ در تهران در یک فضای صمیمی در کافه داونتیسم با همکاری و هماهنگی شاگردان مکتب تغییر سرکار خانم‌ها سودا محجوب و آزاده شریف و با حضور دوستانی همراه برگزار شد. در ادامه بخش‌هایی از این رویداد را در قالب عکس می‌توانید ببینید:

 

بنر دوره برنامه رشد فردی

امتیاز به این مطلب

5/5 - (5 امتیاز)

مطالب بیشتر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
هفتمین کافه تغییر
شما هم می‌توانید تغییر و تحول فردی و سازمانی را رهبری کنیدبیشتر بدانید
+