من تغییر می‌کنم و کمک می‌کنم دیگران نیز تغییر کنند!

از اینکه می‌خواهید در شبکه هم‌آفرینی دگرگونی فعالیت کنید، بسیار خوشحالیم!

شبکه هم‌آفرینی دگرگونی چیست؟

شبکه هم‌آفرینی دگرگونی یا به اختصار «شهد»، قلب تپنده مکتب تغییر چیتگرها است که براساس الگوی «جنبش هارمونی تغییر (جهت)» و جعبه‌ابزارهای تغییر کار می‌کند. شما می‌توانید با عضویت در این شبکه و طی مسیر همکاری در سطوح مختلف و گواهی شدن در هر سطح از مزایا و منافع مادی و معنوی همکاری در آن بهره‌مند شوید و لذت ببرید.

کار در شبکه هم‌آفرینی دگرگونی در یک بستر کاملاً آنلاین، از هر جای ایران و دنیا، در هر ساعت از شبانه‌روز انجام می‌گیرد. این همکاری بدون توجه به این موضوع است که در چه حرفه و شغلی هستید، در کدام سازمان و کسب‌وکاری کار می‌کنید و در چه رشته‌ای تحصیل کرده‌اید. بنابراین شما هیچ محدودیتی برای همکاری ندارید. فقط کافی است در یکی از سطوح شبکه هم‌آفرینی گواهی و معرفی شوید. آنگاه شما می‌توانید در این بستر آنلاین کارتان را آغاز کنید. لینک اختصاصی خود را در سایت یا صفحات اجتماعی خود مثل فیس‌بوک، اینستاگرام، تلگرام، واتس‌آپ، لینکدین و … قرار دهید و به معرفی محصولات یا مقالات مکتب تغییر چیتگرها بپردازید. افرادی از طرف شما به سایت مکتب تغییر چیتگرها مراجعه می‌کنند. اگر این افراد پس از مراجعه خریدی انجام دهند و شما را به عنوان پشتیبان و مربی خودشان نیز انتخاب کنند، شما درصدی از آن خرید محصول و خدمات را به عنوان درآمد همکاری دریافت می‌کنید.
 

 

سطوح همکاری

سطوح و الزامات همکاری در هر سطح به صورت زیر تعریف شده است:

+ سطح مقدماتی: علاقه‌مندان تغییر

علاقه‌مندان، کلیه افراد علاقه‌مند به تغییر هستند که در شبکه هم‌آفرینی دگرگونی (شهد) مکتب تغییر چیتگرها ثبت‌نام می‌کنند، جعبه‌ابزار تغییر در سطح مقرماتی را انتخاب و دریافت می‌کنند، محتوای آموزشی جعبه‌ابزار را با خودآگاهی یاد می‌گیرند، محتوای آموزشی را کاملاً اجرا می‌کنند، الگویی برای دعوت دیگران با هدف ترویج این مفاهیم به صورت فردی و سازمانی برای تغییر هستند.

+ سطح ۱: مروجان تغییر

مروجان داوطلبانی هستند که در شبکه همکاری دگرگونی (شهد) مکتب تغییر چیتگرها ثبت‌نام می‌کنند، جعبه‌ابزار تغییر در سطح ۱ را انتخاب و دریافت می‌کنند، محتوای آموزشی جعبه‌ابزار را با خودآگاهی یاد می‌گیرند، محتوای آموزشی را کاملاً اجرا می‌کنند، الگویی برای دعوت دیگران با هدف ترویج این مفاهیم به صورت فردی و سازمانی برای تغییر هستند.

+ سطح ۲: سفیران تغییر

سفیران داوطلبانی هستند که در شبکه همکاری دگرگونی (شهد) مکتب تغییر چیتگرها ثبت‌نام می‌کنند، جعبه‌ابزار تغییر در سطح ۲ را انتخاب و دریافت می‌کنند، محتوای آموزشی جعبه‌ابزار را نزد یک مربی یاد می‌گیرند، مفاهیم راهکارهای ارائه‌شده را کاملاً اجرا می‌کنند، الگویی برای دعوت دیگران با هدف نهادینه‌سازی این راهکارها برای تغییر فردی و سازمانی هستند و افراد مستعد را به این برنامه دعوت می‌کنند.

+ سطح ۳: حامیان تغییر

حامیان داوطلبانی هستند که در شبکه همکاری دگرگونی (شهد) مکتب تغییر چیتگرها ثبت‌نام می‌کنند، جعبه‌ابزار تغییر در سطح ۳ را انتخاب و دریافت می‌کنند، مفاهیم راهکار را نزد یک مربی کاملاً اجرا کرده‌اند، برای دستیاری تغییر انتخاب می‌شوند، به مربی تغییر در جهت رسیدن به اهداف آن یاری می‌رسانند و پشتیبان سفیران تغییر هستند.

+ سطح ۴: مربیان تغییر

مربیان داوطلبانی هستند که به مدت حداقل ۶ – ۱۲ ماه مسئولیت دستیاری مربی و پشتیبانی سفیران را برعهده داشته‌اند، جعبه‌ابزار تغییر در سطح ۴ را انتخاب و دریافت می‌کنند، عضو وفادار شبکه همکاری دگرگونی (شهد)» هستند، دوره‌ی مربی‌گری را گذرانده‌اند و بخشی از رسالت شخصی خود را مربی‌گری تغییر قرار داده‌اند.

+ سطح ۵: رهبران تغییر

رهبران داوطلبانی هستند که در شبکه همکاری دگرگونی (شهد) مکتب تغییر چیتگرها ثبت‌نام می‌کنند، جعبه‌ابزار تغییر در سطح ۵ را انتخاب و دریافت می‌کنند و مفاهیم برنامه را کاملاً در شرکت یا سازمان‌شان اجرا کرده‌اند، فرد حرفه‌ای که افراد بسیاری تحت نفوذ ایشان در صنف، شرکت یا سازمان هستند، دوره‌ی خاص «به مقام رهبری برسیم» را گذرانده و فرایند تغییر فردی، خانوادگی، تیمی، سازمانی و اجتماعی را ترویج و رهبری می‌کنند.

 

 

 

اصطلاحات شبکه همکاری

همکار: شما هستید! یعنی داوطلبی که یکی از سطوح و الزامات آن را گذرانده و گواهی شده است و رسالت مکتب تغییر چیتگرها را تبلیغ و ترویج می‌کند و از همکاری ایجادشده کسب درآمد می‌کند.

ارجاع: بازدیدکننده‌ای است که از طریق شما وارد مکتب تغییر چیتگرها می‌شود و ثبت‌نام می‌کند.

خریدهای ارجاعی: خریدهایی است که از طریق بازدیدکنندگان شما ایجاد شده است.

آیا به محض ثبت‌نام در شبکه همکاری می‌توانم کارم را شروع کنم؟

خیر. ما با توجه به معیارهای خاصی درخواست شما را بررسی می‌کنیم و در چند ساعت یا حداکثر یک روز کاری نتیجه را اعلام می‌کنیم. در صورت تایید همکاری، ایمیلی برایتان ارسال خواهد شد. پس از دریافت ایمیل می‌توانید کارتان را شروع کنید.

آیا من باید محصولات را برای مشتریان آماده‌سازی و ارسال کنم؟

خیر. شما فقط ترویج و تبلیغ مکتب تغییر چیتگرها را در سایت‌تان یا رسانه‌های اجتماعی می‌گذارید. تمامی کارهای دیگر توسط مکتب تغییر چیتگرها انجام می‌شود و نیازی نیست که درگیر آماده‌سازی محصولات، ارسال سفارشات، پشتیبانی یا هر کار دیگری شوید.

مکتب تغییر چیتگرها چگونه متوجه می‌شود کدام بازدیدکنندگان یا خریداران از طرف من بوده‌اند؟

شما در تبلیغات خود از لینک خاصی استفاده می‌کنید که مختص به شما است و توسط نرم‌افزار دقیقی تمام لینک‌های ورودی بررسی و ثبت می‌شود.

من لینک خودم را از کجا پیدا کنم؟

ساختار لینک‌ها چیزی شبیه این است:

Chitgarha.com/?ref=1

عدد انتهای لینک کد همکاری شما است و برای سیستم مشخص می‌کند که بازدیدکنندگان از طرف کدام همکار آمده‌اند.

برای تولید لینک‌های خود می‌توانید به انتهای همین صفحه مراجعه کنید. البته پس از اینکه به عنوان همکار تایید شدید دسترسی به شبکه همکاری برقرار خواهد شد.

آیا می‌توانم دقیقا چک کنم که چند نفر از طرف من به مکتب تغییر چیتگرها آمده‌اند یا چه خریدهایی انجام داده‌اند؟

بله. این کار به راحتی امکان‌پذیر است. شما با مراجعه به لینک‌های شبکه همکاری در انتهای همین صفحه می‌توانید تمام جزئیات مربوط را ببینید. شما حتی می‌توانید ببینید که بازدیدکننده چه محصولاتی را خریداری کرده است.

آیا می‌توانم ایمیل بفرستم و بازدیدکنندگان را به مکتب تغییر چیتگرها هدایت کنم؟

بله. شما لینک اختصاصی خودتان را در اختیار دارید و این لینک در هر محیطی قابل استفاده است.

به ازای هر همکاری چه درصدی به من تعلق می‌گیرد؟

درصد تعلق گرفته به همکاران بستگی به سطح همکاری تعریف‌شده دارد و به شرح زیر است:

سطح مقدماتی: ۱۰ درصد هر فروشی که از طریق لینک اختصاصی همکاری شما انجام شود به شما تعلق دارد.

سطح ۱: ۱۵ درصد هر فروشی که از طریق لینک اختصاصی همکاری شما انجام شود به شما تعلق دارد.

سطح ۲: ۲۰ درصد هر فروش محصولی که از طریق لینک اختصاصی همکاری شما انجام شود.

سطح ۳: ۲۵ درصد هر فروش محصولی که از طریق لینک اختصاصی همکاری شما انجام شود؛ و ۷۰ درصد مبلغ پشتیبانی در صورت رضایت ۸۰ درصدی مخاطب به شما تعلق خواهد گرفت. در صورتی که نماینده انحصاری مکتب تغییر باشید، ۴۰ درصد هر فروش به شما تعلق خواهد گرفت.

سطح ۴: ۳۰ درصد هر فروش محصولی که از طریق لینک اختصاصی همکاری شما انجام شود؛ و ۷۰ درصد مبلغ پشتیبانی و مربی‌گری در صورت رضایت ۸۰ درصدی مخاطب به شما تعلق خواهد گرفت.

سطح ۵: ۳۵ درصد هر فروش محصولی که از طریق لینک اختصاصی همکاری شما انجام شود و ۷۰ درصد مبلغ پشتیبانی و مربی‌گری در صورت رضایت ۸۰ درصدی مخاطب به شما تعلق خواهد گرفت.

مبالغ کی و چگونه به حساب من واریز می‌شود؟

مبالغ سطح ۱ صرفاً به صورت اعتبار به حساب کاربری شما افزوده می‌شود و قابل تبدیل برای واریز به حساب بانکی نیست.

حداقل مبلغ واریزی برای سطوح ۱ و ۲، ۲۰۰ هزار تومان است. همکارانی که در این سطح همکاری هستند باید صبر کنند تا اعتبار آنها به این عدد برسد. پس از اعلام درخواست، چنانچه کل اعتبار شما به ۲۰۰ هزار تومان رسیده باشد به حساب بانکی معرفی‌شده از طرف شما واریز خواهد شد. بهتر است شناسه شبای بانکی خود را وارد کنید.

واریز مبالغ واریزی برای سطح ۳، ۴ و ۵ برای فروش محصولات مانند سطح ۱ و ۲ خواهد بود و برای خدمات پشتیبانی و مربی‌گری به ازای پیشرفت برنامه زمان‌بندی پشتیبانی و مربی‌گری خواهد بود. بنابراین، در این سطوح با توجه به پیشرفت زمان‌بندی، حساب کاربری همکاران این سطوح شارژ خواهد شد و پس از اعلام درخواست، به حساب بانکی معرفی‌شده از طرف شما واریز خواهد شد. بهتر است شناسه شبای بانکی خود را وارد کنید.

بهتر است بازدیدکنندگان را به کدام صفحات سایت شما هدایت کنم؟

بهتر است به مطالب رایگان و مقالات جذاب هدایت کنید. شاید بهتر باشد بازدیدکنندگان جدید را به صفحه محصولات هدایت نکنید چون احتمال خروج از سایت بیشتر می‌شود. یادتان باشد اگر بازدیدکننده ارجاعی شما خریدی انجام دهد مبلغ درآمد همکاری آن برای شما لحاظ خواهد شد.

با توجه به این شبکه همکاری، چگونه می‌توانم محصولات شما را در سایتم بگذارم؟

برای گذاشتن بنر محصولات در سایت‌تان شما می‌توانید از عکس‌های محصولات و مقالات استفاده کنید و آن عکس موردنظر را به لینک آدرس آن محصول در سایت مکتب تغییر چیتگرها که در نوار بالای هر صفحه است لینک داده و درآخر لینک /?ref=1  شماره شناسه خود را وارد کنید. مانند:

chitgarha.com/product/15365/?ref=1

در مورد هدایت به مقالات و مطالب رایگان نیز به همین صورت عمل می‌کنیم.

آیا این سیستم همه محصولات مکتب تغییر چیتگرها مانند کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی را هم شامل می‌شود؟

بله. شبکه همکاری شامل دوره‌ها و کارگاه‌ها هم می‌شود.

همین الان می‌خواهم همکار مکتب تغییر چیتگرها شوم. مراحل کار چگونه است؟

۱. عضو مکتب تغییر چیتگرها باشید و با نام کاربری خود وارد سایت شوید.
اگر عضو نیستید همین الان می‌توانید برای ساخت حساب کاربری کلیک کنید.

۲. به لینک پایین این صفحه مراجعه کنید و فرم درخواست عضویت در شبکه همکاری را پر کنید.

۳. منتظر تایید در شبکه همکاری باشید.
به محض تایید، ایمیلی دریافت خواهید کرد و می‌توانید کارتان را آغاز کنید.

می‌خواهم در شبکه همکاری دگرگونی (شهد) عضو شوم

فهرست
خدمات مشتریان
ارسال پیام
قدرت نوآوری استراتژی
* پیوند بین خلاقیت و برنامه‌ریزی استراتژیک
* کشف فرصت‌های ناب کسب‌وکار
* بازآفرینی مدل کسب‌وکار فعلی
* کشف نیازهای آینده مشتریان
* ورود به بازارهای جدید و بی‌رقیب
* تدوین چشم‌اندازی جدید برای آینده
* ایجاد ساختاری جدید برای نظام نوآوری
منظومه جامع مدیریت کسب‌وکار
دانلود فیلم آموزشی + کتاب رایگان!
کافی است نام، ایمیل و تلفن همراه خود را وارد کنید تا بسته آموزشی رایگان سیستم نوین مدیریت کسب‌وکار شامل فیلم آموزشی و خلاصه کتاب رایگان «رهآورد تلاش» را دانلود کنید.
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تلفن همراه
نگران نباشید؛ ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد!
فرصتی برای تغییر
دریافت جدیدترین اخبار دوره
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
به مقام رهبری برسید
شما هم می‌توانید یک رهبر باشید
دریافت رایگان درس اول
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
دریافت رایگان درس اول
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
دریافت رایگان درس اول
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
دریافت رایگان درس اول
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
دریافت رایگان درس اول
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
دریافت رایگان درس اول
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
دریافت رایگان درس اول
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
چک‌لیست آمادگی تغییر
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
چک‌لیست مدیریت تولید و عملیات
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
چک‌لیست تجزیه‌وتحلیل محیطی
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
چک‌لیست برنامه‌ریزی استراتژیک
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
چک‌لیست بهره‌وری و اثربخشی
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
چک‌لیست BPMN2
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.