شما هم می‌توانید عضوی از گروه تغییر هارمونی باشید

شبکه همکاران مجموعه‌ای از تغییردهندگان حرفه‌ای هستند. صلاحیت این افراد در سطوح مختلف الگوی هارمونی تغییر جنبشی برای دگرگونی مورد تأیید قرار می‌گیرد. این افراد در زمینه‌های مختلف براساس الگوی مشاوره مدیریت هارمونی با توجه به تخصصی که دارند با شبکه همکاران هارمونی همکاری خواهند داشت.

شما هم می‌توانید با تکمیل فرم زیر عضو شبکه همکاران شوید و همکاری خودتان را آغاز کنید. با گذراندن یکی از سطوح جعبه‌ابزارهای تغییر (سطح مقدماتی تا پیشرفته) در سطحی که علاقه‌مند هستید مورد تأیید قرار بگیرید. برای آشنایی بیشتر با سطوح مختلف صلاحیت به شبکه هم‌آفرینی دگرگونی (شهد) بروید. و از شرایط هر یک از سطوح همکاری اطلاع پیدا کنید.

مزایا و منافع همکاری

کار در شبکه همکاران به عنوان همکار همیشه برنده-برنده‌ست. و منافع بسیاری را در پی دارد. و باعث هم‌افزایی خواهد شد. از جمله مزایا و منافع اصلی همکاری در این شبکه شامل موارد زیر خواهد بود:

+ ارتقاء همکار به عنوان مدرس و مربی دوره‌ها؛

+ معرفی مشتریان جدید هارمونی تغییر برای پشتیبانی و مربیگری آنها به صورت آنلاین/حضوری؛

+ دریافت کمیسیون فروش محصولات و خدمات از ۱۵ تا ۷۰ درصد مبلغ محصول یا خدمت؛

+ ترویج و تبلیغ محصولات و خدمات همکار در شبکه همکاری در سراسر کشور از طریق رویدادهای حضوری، و سایت هارمونی تغییر؛

+ ایجاد یک درآمد پایدار اول یا دوم از طریق شبکه هم‌آفرینی دگرگونی (شهد) و تحت برند مشترک؛

+ کاهش هزینه‌های بازاریابی برند فردی یا کسب‌وکاری همکار و ارتقاء آن تحت برند مشترک در شبکه همکاران گروه تغییر هارمونی؛ و

+ ترویح برند فردی یا کسب‌وکاری از طریق تولید محتوا روی سایت شبکه همکاران هارمونی تغییر و داشتن صفحه اختصاصی در شبکه هم‌آفرینی (پس از گذراندن دوره و دریافت گواهینامه سطح موردنظر)

ثبت نام بعنوان همکار فروش

ورود به حساب کاربری

پسورد حود را فراموش کرده اید:

شما هم می‌توانید تغییر و تحول فردی و سازمانی را رهبری کنیدبیشتر بدانید
+