1. خانه
  2. رادیو تغییر
  3. بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال

بازاریابی دیجیتال

5/5 - (8 امتیاز)

بازاریابی دیجیتال رشد کسب و کار شما را هزاران برابر می‌کند.

بازاریابی دیجیتال مجموعه‌ای از ابزارهای آنلاین است که برای بازاریابی استفاده می‌شود. با توجه به توسعه فناوری اطلاعات طی سال‌های اخیر، افزایش زمان آنلاین بودن کاربران، و استفاده گسترده از موتورهای جست‌وجو در جهان، این شیوه بیش از پیش گسترش پیدا کرده است. از ابزارهای این نوع بازاریابی می‌توان به بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو [SEO]، شبکه‌ها و رسانه‌های اجتماعی، ایمیل و وبسایت اشاره کرد.

 

در شیوه سنتی بازاریابی شما هستید که مشتری را پیدا می‌کنید و او را قانع می‌کنید تا از شما خرید کند. در حالی‌که در شیوه بازاریابی دیجیتال این مسیر برعکس می‌شود. و مشتری است که با تحقیق کلیدواژه در اینترنت به شما و محصولات و خدمات شما می‌رسذ. همین تغییر شیوه می‌تواند هم ارزش بیشتری را برای شما خلق کند. و هم از هزینه و زمان شما بکاهد. در نتیجه باعث صرفه‌جویی بسیاری در هزینه و وقت شما می‌شود.

 

یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال سئو است. سئو روند بهینه‌سازی وبسایت شما جهت رتبه‌بندی بهتر در صفحات نتایج موتورهای جست‌وجو را به عهده دارد. و باعث افزایش میزان ترافیک طبیعی (اورگانیک) وبسایت شما می‌شود. سئو روشی دائمی و به‌صرفه بوده که می‌تواند جایگاه فوق‌العاده‌ای در نتایج موتورهای جستجو برای شما به ارمغان بیاورد. این ابزار در مقایسه با ابزارهای تبلیغاتی تقریباً هزینه‌ای ندارد و فقط نیازمند سرمایه‌گذاری اولیه است.

 

ژان بقوسیان به عنوان یک تغییردهنده و فرد اثرگذار در پرورش نسل نوینی از مدرسان ایران شناخته می‌شود. حوزه کاری و حرفه‌ای ایشان آموزش و بازاریابی دیجیتال است. و در این حرفه سرآمد و مشهور شده است. ایشان با سایت مدیر سبز شناخته می‌شود. مسعود چیتگرها و بسیاری از استادان و مدرسان ایرانی از ایشان بسیار آموخته‌اند. و در جهت موفقیت و پیشرفت آن‌ها مؤثر بوده است.

 

این برنامه رادیو تغییر مصاحبه‌ای آزاد با ایشان درباره موضوعات مختلف از جمله رازهای زندگی شخصی وی است. که توسط مسعود چیتگرها انجام گرفته است. گوش کنید و اگر دوست داشتید با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

 

دوره برنامه رشد فردی

امتیاز به این مطلب

5/5 - (8 امتیاز)

مطالب بیشتر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
بازاریابی دیجیتال
شما هم می‌توانید تغییر و تحول فردی و سازمانی را رهبری کنیدبیشتر بدانید
+