1. خانه
  2. رادیو تغییر
  3. تمرکز

تمرکز

تمرکز

تمرکز

5/5 - (6 امتیاز)

رادیو تغییر، رسانه‌ای برای گفت‌وگوی رشد و پیشرفت

تمرکز عنصر دوم تعریف تغییر است که در این برنامه به آن پرداخته می‌شود. رادیو تغییر پادکست گروه هارمونی تغییر است که به صورت دوره‌ای منتشر می‌شود و رایگان است. رسالت رادیو تغییر آن است که می‌خواهد عناصر مختلف و مفاهیم تازه و بدیع مطرح شده و تجربه‌شده در الگوی هارمونی تغییر را در قالب اپیزودهای متفاوت برای شنوندگان عرضه کند. در این فصل از عناصر مختلف تعریف تغییر رمزگشایی می‌شود؛

تغییر حرکت متمرکز، مداوم و ملایم برای تبدیل و دگرگونی است از وضعیت موجودی که در آن هستیم به وضعیت مطلوبی که در آن می‌خواهیم باشیم.

این برنامه پانزدهمین اپیزود از پادکست رادیو تغییر از فصل دوم است که خدمت شما تقدیم می‌شود همانطورکه در برنامه قبلی خدمت شما عرض کردم در فصل دوم رادیو تغییر می‌خواهیم در مورد عناصر مختلف تعریف تغییر با شما صحبت کنم. این حرف‌ها هم بیشتر تجربه و دانش علمی است که در این سال‌ها مطالعه کردم، آموزش دادم، پژوهش کردم و مشاوره دادم. بنابراین، این مطالب صرفاً تئوریک و نظری نیست ولی در عین حال علمی و مبتنی بر مقالات، مطالعات و کتاب‌هایی است که خدمت شما معرفی خواهم کرد. طبق تعریفی که ما بر اساس الگوی هارمونی تغییر داریم هفت عنصر را برای تغییر نام بردیم. در این برنامه درباره متمرکز بودن می‌خواهیم صحبت کنیم. پس برنامه پانزدهم رادیو تغییر را بشنوید.

 

طبق تعریف، تغییر هفت عنصر کلیدی دارد:

 

۱. حرکت

۲. تمرکز

۳. مداومت

۴. ملایمت

۵. دگرگونی

۶. وضعیت موجود

۷. وضعیت مطلوب

 

در پادکست رادیو نغییر و در این برنامه از مسعود چیتگرها می‌شنوید. ابتدا ایشان داستانی عجیب از تمرکز را که با آن مواجهیم بیان می‌کند، سپس به سه پرسش کلیدی الگوی هارمونی تغییر جنبشی برای دگرگونی درباره تمرکز پاسخ می‌دهد:

 

+ چرایی؛

+ چیستی؛ و

+ چگونگی.

 

و در انتها هم تمرینی برای مشق تغییر خواهید داشت.

 

 

دوره برنامه رشد فردی

امتیاز به این مطلب

5/5 - (6 امتیاز)

مطالب بیشتر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمرکز
شما هم می‌توانید تغییر و تحول فردی و سازمانی را رهبری کنیدبیشتر بدانید
+