باشگاه تغییردهندگان

من [یک #تغییردهنده] هستم!

باشگاه تغییردهندگان جایی است که شما می‌توانید چهار فرصت استثنایی زیر را در آن به دست آورید:

الف. اشتراک دوره‌ای

شما به منابع و محتواهای ویژه و انحصاری برای راهکارهای «برنامه رشد فردی (برف)»، «منظومه جامع مدیریت (نجم)» و «برنامه رشد شرکتی (برش)» دسترسی پیدا کنید.. این محتواهای ویژه و انحصاری به شما کمک خواهند کرد تا برای برنامه‌های تغییر فردی، خانوادگی، تیمی، سازمانی  و اجتماعی نمونه‌های واقعی ار موفقیت‌ها و تجربه‌ها را ببینید و براساس الگوهای زنده و عملی مسیر تغییر خود را مشخص کنید. این محتواها شامل موارد زیر است:

۱. مقالات و موردکاوی‌های نوشتاری از تغییردهندگان برتر

۲.صوت‌های منتشرشده در رابطه‌ با تجربه‌ها و موفقیت‌های تغییردهندگان برتر

۳. ویدئوهای جلسات مربی‌گری ضبط شده در رابطه با راهکارهای برف، نجم و برش

۴. آخرین مقالات به‌روز شده و اختصاصی در رابطه با رشد فردی، رهبری کسب‌وکار و کارآفرینی و نوآوری

۵. مطالبی از کارگاه‌ها، دوره‌ها و محصولات آموزشی جدید

اشتراک باشگاه تغییردهندگان

ب. اعتبار خرید

کسب امتیاز از خرید محصولات و تبدیل امتیازات به اعتبار قابل استفاده برای خریدهای بعدی. در این فرصت شما به ازای هر ۱۰.۰۰۰ تومان خرید یک امتیاز کسب خواهید کرد که پس از دادن نظر در صفحه محصول با توجه به هزینه پرداختی در خرید محصول به اعتبار شما افزوده خواهد شد. هم‌چنین شما می‌توانید برای نظردهی به بخش سفارشات حساب کاربری خود بروید، ابتدا روی دکمه نمایش هر یک از سفارش‌ها کلیک کرده و سپس روی لینک محصول خریداری شده کلیک و در بخش نظرات صفحه محصول نظر خود را ثبت کنید. پس از ثبت نظر و تایید توسط ادمین سایت، حساب شما به میزان امتیاز×۱,۰۰۰ تومان شارژ خواهد شد و می‌توانید از طریق کیف پول محصولات دیگری را با ۵٪ تخفیف تهیه بفرمایید.

افزایش اعتبار خرید

ج. خرید اقساطی

مکتب تغییر چیتگرها با توجه به شرایط سخت اقتصادی حال حاضر و در جهت انجام وظیفه و تکلیفی که در رسالت خود دیده است، خدمت خرید اقساطی محصولات و خدمات را ارائه می‌کند. بنابراین، برای استفاده از این خدمت می‌توانید شرایط آن را مطالعه کرده و سپس طبق فرم زیر درخواست خود را تکمیل کنید. شما محصولات و خدماتی را می‌توانید در خرید اقساطی قرار دهید که ارزش آن بالای ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان و نمره اعتبار شما برای خرید اول حداقل ۱۲۵ باشد. نمره اعتبار شما به عنوان معیاری برای سنجش خوش‌قولی و مسئولیت‌پذیری در خریدهای بعدی خواهد بود و هر چه نمره اعتبار شما در مکتب تغییر چیتگرها بیشتر باشد، سقف اعتبار دریافتی در خریدهای بعدی بالاتر خواهد بود.

 

سقف نهایی خرید اقساطی شما ۲۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان است که از ۱۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان برای خرید اول آغاز می‌شود. خرید اقساطی کارمزدی ندارد و بابت تأخیر در پرداخت اقساط جریمه دیرکرد اخذ نمی‌شود اما استفاده از کوپن تخفیف یا تأخیر در پرداخت اقساط در نمره اعتبار شما تأثیرگذار خواهد بود. شیوه محاسبه نمره اعتبار در مکتب تغییر چیتگرها محرمانه است. پرداخت اقساط حداکثر در یک بازه ۶ ماهه و به صورت اقساط مساوی خواهد بود. در صورت تأیید درخواست شما برای خرید اقساطی ۸۰٪ مبلغ سبد خرید به اعتبار حساب کاربری شما شارژ خواهد شد.

عوامل مؤثر بر نمره اعتبار

  • پرداخت به موقع یا زودتر از موعد اقساط
  • استفاده یا عدم استفاده از کوپن تخفیف
  • سابقه خرید از مکتب تغییر چیتگرها
  • ارائه چک برای ضمانت
  • گزارش اعتباری در سیستم بانکی

شرایط دریافت اعتبار خرید اقساطی

درخواست خرید اقساطی

د. تخفیف همیشگی

مکتب تغییر چیتگرها در پاسخ به اعتماد همراهی همیشگی شما برای استفاده از محصولات و خدمات، کد تخفیف اختصاصی و همیشگی ارائه می‌کند تا در هر خرید بتوانید از ۲۰٪ تخفیف دائمی بهره‌مند شوند. بنابراین، تغییردهندگانی که بیش از ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان خرید کرده باشند، مشتری وفادار ما خواهند شد. کلیه مشتریان وفادار می‌توانند طی فرم زیر درخواست دریافت کد تخفیف اختصاصی خود را برای ما ارسال کنند و از مکتب تغییر چیتگرها کد تخفیف اختصاصی دریافت نمایند. این کد برای مشتریان وفادار مکتب تغییر به صورت اختصاصی ایجاد و صادر می‌گردد و برای سایر کاربران قابل استفاده نخواهد بود.

درخواست تخفیف همیشگی

فهرست
خدمات مشتریان
ارسال پیام
تغییر و دگرگونی را با جعبه‌ابزار تغییر سطح مقدماتی آغاز کن!آغاز می‌کنم
+