مدیریت هوش هیجانی
چهار هوش خود را مدیریت کنید – بخش سوم
آذر ۱۰, ۱۳۹۵
اجرای استراتژی
رهبری تغییر و اجرای استراتژی
آذر ۳۰, ۱۳۹۵

مدیریت هوش معنوی

هدف تحصیل علم این است که انسان به موجود کاملی تبدیل شود، یعنی هم بر صلاحیت‌های خود بیفزاید و هم وجدانش را رشد بدهد. ایجاد صلاحیت بدون ایجاد وسیله‌­ای برای راهنمایی این صلاحیت، کار خطایی است از اینکه بگذریم، صلاحیت سرانجام از وجدان فاصله می­‌گیرد و جدا می­‌شود.

جان اسلون دیگی

به اعتقاد من برای مدیریت و پرورش هوش معنوی سه راه وجود دارد: اول تمامیت: با ارزش‌های رفیع، اعتقادات، و وجدان خود صادق بودن، دوم معنا: به دیگران کمک کردن، و سوم صدا: همخوان کردن کارمان با استعدادها و رسالتی که در خود احساس می­‌کنیم.

هوش معنوی مدیریت سه رکن هوش معنوی
تمامیت (صادق بودن با ارزش‌ها و وجدان خود)
معنا (کمک کردن به اشخاص و امور)
صدا (همخوان کردن کار با رسالت و استعدادهای خود)

تمامیت: قول دادن و بر سر قول خود ایستادن

بهترین راه برای افزایش تمامیت شخصیت این است که از کم شروع کنیم و قول بدهیم و بر سر قول خود بایستیم. قولی بدهید که در نظر دیگران ناچیز و کم اهمیت باشد، اما برای شما متضمن تلاشی فراوان باشد – ۱۰ دقیقه ورزش کردن، خودداری از خوردن دسر، روزی یک ساعت کمتر تلویزیون تماشا کردن و به جای آن خواندن یک فصل از یک کتاب، تشکر کردن کتبی از کسی، نیایش کردن همه روزه، تقاضای بخشش، و یا روزی ۱۰ دقیقه خواندن کتاب‌های مقدس.‌

نکته اینجاست که وقتی قولی می­‌دهید و پای آن می­‌ایستید، توانایی شما برای دادن قول‌های بزرگ­تر افزایش می­‌یابد. به این کار ادامه دهید تا به زودی احساس افتخار شما بر روحیه­‌تان بچرخد.

تمامیت: آموزش دادن به وجدان و اطاعت از آن

شاید لازم­‌ترین راه برای مدیریت و پرورش هوش معنوی، آموزش دادن به وجدان و اطاعت از آن باشد. مادام دو استال موضوع را این گونه بیان می­‌کند: «صدای وجدان به قدری ظریف است که می­‌توان آن را خفه کرد، اما در ضمن به قدری واضح است که اشتباه گرفتن آن کار دشواری است.» وقتی به مطالعه نوشته­‌های خردمندانه سنت خود می­‌پردازید و یا وقتی به مطالعه زندگی کسانی می­‌پردازید که به شما الهام بخشیده­‌اند، می‌­توانید صدای وجدان‌تان را بشنوید که شما را راهنمایی می­‌کند. صدای آرام و کوچکی دارد و آنچه سی. اس. لوئیس می­‌گوید عملاً مصداق پیدا می­‌کند: «هر چه بیشتر از وجدان‌تان اطاعت کنید، انتظار وجدان‌تان از شما بیشتر می­‌شود.»

پیدا کردن معنا و صدای خود

این موضوع اصلی است و با همه مطالب دیگر همپوشانی پیدا می­‌کند؛ اما راه ساده­‌ای برای یافتن صدای خود طرح این پرسش است که وضع فعلی زندگی­‌ام از من چه می­‌خواهد، در مسئولیت‌های فعلی خود چه باید بکنم، چه خدمتی باید ارائه دهم، چه وظایفی دارم، چه عملی مدبرانه است؟ وقتی مطالب و جواب‌های وجدان‌مان زندگی کنیم، فضا وسیع­‌تر و ندای وجدان بلندتر می­‌شود.

راه دیگری برای یافتن صدا یا رسالت خود، زمانی است که حرف‌ه­ایی را برای خود بر می­‌گزینید، شغلی انتخاب می­‌کنید تا خود را وقف آن کنید. به خاطر داشته باشید که سوالات اصولی درباره چهار هوش – جسم، ذهن، دل، و روان را بپرسید. دوست دارم چه کاری را به خوبی انجام دهم؟ آیا باید این کار را بکنم؟ آیا می­‌توانم این کار را بکنم؟ آیا می­‌توانم در این کار بهتر شوم؟ آیا می­‌خواهم بهای یادگیری را بپردازم؟ جیم کالینز در کتابش اشخاص و نیز سازمان‌ها را به پرسیدن این سوال تشویق می­‌کند که در دنیا در چه کاری می­‌توانم در حد بهترین ظاهر شوم؟ من دست کم یک جواب را که می­‌تواند شامل حال همه ما شود می­‌دانم: اگر ذهن‌مان را منسجم کنیم، می­‌توانیم در بزرگ کردن فرزندان‌مان بهترین باشیم. هیچ کس بیش از ما نمی­‌تواند به این امر توجه کند.

یکصد سال دیگر مهم نیست که چه خودرویی می­‌راندم، در چگونه خانه­‌ای زندگی می­‌کردم، در حساب بانکی­‌ام چه مبلغی داشتم، و یا لباس‌هایم چگونه بودند. اما ممکن است دنیا به دلیل اینکه من در زندگی فرزندم مهم بودم و تاثیری بر جای گذاشتم، مکان بهتری باشد.

ناشناس

بی­‌توجهی کردن، نادیده گرفتن، و یا زیرپا گذاشتن هوش معنوی

وقتی وجدان و تمامیت شخصیت خود را زیر پا می­‌گذاریم، برای جسم ما چه اتفاقی می­‌افتد؟ می­‌توانید این را در چشمان اشخاص مشاهده کنید.

اغلب آنها جسم خود را مورد بی­‌توجهی قرار می­‌دهند. اغلب سوخته و فرسوده هستند. با نشان معمولاً پر از توجیه است. آنها دروغ‌های منطقی به خودشان می­‌گویند. احساس گناه می­‌کنند، که وقتی تمامیت شخصیت و وجدان‌شان را زیر پا می­‌گذارند بسیار طبیعی است.

اما برای دل چه اتفاقی می­‌افتد؟ این اشخاص اختیارشان را بر عواطف‌شان از دست می­‌دهند. نمی­‌توانند دیگران را درک کنند، نمی­‌توانند با دیگران رفتاری هم‌دلانه داشته باشند. توانایی­‌شان در محبت به دیگران به مقدار زیاد کاهش می­‌یابد.

وقتی کسی بهتر می­‌شود، بیشتر و بیشتر می­‌فهمد که چه شیطانی در او خانه کرده است. وقتی کسی بدتر می­‌شود، بد بودن خود را کمتر و کمتر می­‌فهمد. کسی که نسبتاً در وضعیت بدی قرار دارد می­‌داند که خیلی خوب نیست. شخص به واقع بد گمان می­‌کند که حالش خیلی خوب است. این همان حکم عقل سلیم است. شما خواب را زمانی می­‌فهمید که بیدار باشید. وقتی خواب هستید درکی از خواب ندارید. زمانی اشتباه در ریاضی را می­‌فهمید که ذهن‌تان به درستی کار کند. اما وقتی دارید اشتباه می­‌کنید متوجه آن نیستید. آدم‌های خوب درباره خوب و بد اطلاع دارند. اما آدم‌های بد هیچ کدام از این دو را نمی­‌شناسند.

سی. اس. لوئیس

منبع: عادت هشتم: از مؤثر بودن تا عظمت

چک لیست
مجموعه اول ۹ چک‌لیست مدیریتی (دانلودی)
اسفند ۵, ۱۳۹۵
شایستگی‌های مدیریت
چک‌لیست شایستگی‌های مدیریت و رهبری (دانلودی)
اسفند ۸, ۱۳۹۵

دوره حرفه‌ای ۱۵ روز تغییر؛ ۳۶۵ روز رشد (برنامه رشد فردی ۲.۰)

امتیاز 5.00 از 5 امتیاز 1 مشتری
(دیدگاه کاربر 1)

217,500 تومان

کد محصول: CWSB_02
مخاطب: تمام افرادی که می‌خواهند برای آینده منحصربه‌فردشان یک برنامه راهبردی، منسجم، ساخت‌یافته، هماهنگ و اجرایی داشته باشند و در تمام طول عمرشان همواره رشد کنند.
زمان: بیش از ۴۵۰ دقیقه آموزش شنیداری کاملاً کاربردی
نوع محصول: فایل صوتی و مستندات مرتبط قابل دانلود (صبح‌ها گوش کنید)
ملزومات استفاده: کامپیوتر، MP3 Player، موبایل و هر وسیله‌ای که MP3 پخش می‌کند.
مبلغ سرمایه‌گذاری: ٢۱٧ هزار و ۵۰۰ تومان
مدرس: مسعود چیتگرها: آفریننده «برنامه رشد فردی (برف)»

توضیحات

چگونه می‌توانم یک برنامه راهبردی، ساخت‌یافته، هماهنگ و تک‌صفحه‌ای برای رشد فردی خودم طرح‌ریزی و اجرا کنم؟

دوره حرفه‌ای و مجازی «۱۵ روز تغییر؛ ۳۶۵ روز رشد» (چگونه می‌توانم یک برنامه راهبردی، ساخت‌یافته، هماهنگ و تک‌صفحه‌ای برای رشد و تغییر فردی خودم طرح‌ریزی و اجرا کنم؟)، دوره‌ای مجازی براساس نه مرحله‌ی «برنامه رشد فردی (برف)» است که می‌تواند به شما کمک کند تا برنامه‌ای متفاوت و متمایز را تجربه کنید و با جعبه‌ابزاری کامل برای اجرای تغییر و تحول فردی آشنا شوید.

برنامه رشد فردی

 اگر در دوره رایگان ما شرکت نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنم حتماً شرکت کنید:

دوره آموزشی رایگان برنامه رشد فردی

اطلاعات کلی دوره:

نام محصول: دوره مجازی ۱۵ روز تغییر: ۳۶۵ روز رشد
کد محصول: CWSB_02
مخاطب: کلیه افراد و کسانی که علاقه‌مند هستند تا مقصد و مسیر جدیدی را برای آینده‌ی خود خلق کنند و بر مبنای این آفرینش جدید زندگی بهتری را برای خود رقم بزنند و نتایج فوق‌العاده و چشم‌گیری را به دست آورند.
نوع محصول: فایل صوتی که در طول ۱۵ روز و هر زوز یک فایل همراه با تمرینات از طریق تلگرام یا ایمیل ارسال خواهد شد.
زمان: بیش از ۴۵۰ دقیقه
مدرس: مسعود چیتگرها، مبدع و خالق شیوه «برنامه رشد فردی (برف)»
مبلغ: ٢۱٧ هزار و پانصد تومان

چرا برنامه رشد فردی، این برنامه چیست و چگونه کار می‌کند؟ (وبینار ضبط‌شده)

 

 

اگر تغییر نکنم، چه مشکلی برایم ایجاد می‌شود؟

مسئله این نیست که بخواهید تغییر کنید یا نخواهید. مسئله این است که اگر تغییر نکنید و برنامه‌ای برای آینده خود معماری و طرح‌ریزی نکنید به سرعت فرصت‌های زیادی را از دست خواهید داد. احتمالاً بارها برای شما اتفاق افتاده است که موقعیت بسیار مناسب کاری را به خاطر نداشتن یک مهارت کاری یا مدرک حرفه‌ای به راحتی از دست داده‌اید. در حالی که اگر قبلاً این موضوع را مدنظر داشتید و آن مهارت را یاد می‌گرفتید یا مدرک را اخذ می‌کردید شرایط شما برای جذب آن کاملاً تغییر می‌کرد. مسئله این است که اگر هم برنامه‌ای برای خودمان در نظر می‌گیریم در اجرای آن شکست می‌خوریم زیرا جعبه‌ابزاری برای رشد فردی خود فراهم نکرده‌ایم.

کافی است از همین الان فقط ۱۵ روز، روزی یک ساعت برای رشد فردی خودتون وقت بذارین! بعدش ۳۶۵ روز سال رو رشد کنید! ۳۶۵ روز نه، یک عمر رشد کنید! الان وقتشه! شروع کن…

یک فرصت عالی برای ساختن آینده‌ی شخصی شما فراهم شده است…

شما در این دوره حرفه‌ای می‌آموزید که چطور یک برنامه راهبردی و یک‌صفحه‌ای را طراحی و راه‌اندازی کنید تا در جهت دستیابی به آینده‌ای بهتر و زندگی پایدارتر قدم بردارید. فرصت‌هایی که ممکن است تاکنون از دست داده باشید و یا فرصت‌هایی بعداً به سراغ شما می‌آیند ممکن است با نداشتن برنامه‌ای منسجم از دست بدهید.
با شرکت در این دوره طی ۱۵ روز، شما برنامه‌ای را برای تغییر و تحول فردی تدوین می‌کنید که تاکنون نظیرش را ندیده‌اید. با عمل به این برنامه و پیگیری روزانه تمرین‌ها در ۳۶۵ روز سال شاهد رشد چشم‌گیر و متمایز خود خواهید بود. نتایجی که تجربه خود من از این برنامه گرفته‌ام فوق‌العاده بوده است و می‌تواند سرنوشت زندگی شما را دگرگون کند.
بنابراین، کافی است تا در طی این ۱۵ روز دوره حرفه‌ای موضوعات روزانه زیر را یاد بگیریم:

تیک روز اول: نکات کلیدی برنامه رشد فردی + مأموریت خودت را تعریف کن

مدت زمان: ۴۵:۴۸ + ۴۱:۰۱ دقیقه

حجم: ۶.۸ + ۱۹.۷ مگ

تیک روز دوم: ارزش‌های خودت را ایجاد کن

مدت زمان: ۲۶:۰۶ دقیقه

حجم:۳.۹ مگ

تیک روز سوم: چشم‌انداز خودت را تنظیم کن

مدت زمان: ۱۹:۱۰ دقیقه

حجم:۲.۹ مگ

تیک روز چهارم: فرصت‌ها و تهدیدهای زندگی‌ت را کشف کن

مدت زمان: ۴۳:۰۵ دقیقه

حجم:۶.۴ مگ

تیک روز پنجم: قابلیت‌ها و آسیب‌های خودت را پیدا کن

مدت زمان: ۷:۵۷ دقیقه

حجم:۱.۳ مگ

تیک روز ششم: اهداف زندگی‌ت را تدوین کن

مدت زمان:۳۱:۲۶ دقیقه

حجم:۴.۷ مگ

تیک روز هفتم: نقشه زندگی خودت را ترسیم کن

مدت زمان:۳۷:۰۴ دقیقه

حجم:۵.۵ مگ

تیک روز هشتم: شاخص‌های زندگی‌ت را تعیین کن

مدت زمان:۴۵:۱۰ دقیقه

حجم:۶.۷ مگ

تیک روز نهم: نشانگاه‌های زندگی‌ت را دقیق کن

مدت زمان:۲۷:۴۷ دقیقه

حجم:۴.۲ مگ

تیک روز دهم: با ذینفعان‌ت گفت‌وگو کن

مدت زمان:۲۳:۰۳ دقیقه

حجم:۳.۵ مگ

تیک روز یازدهم: فعالیت‌های زندگی‌ت را اولویت‌بندی کن

مدت زمان:۱۶:۰۵ دقیقه

حجم:۲.۵ مگ

تیک روز دوازدهم: چراغ راهنمای زندگی را روشن کن

مدت زمان:۱۷:۱۷ دقیقه

حجم:۲.۶ مگ

تیک روز سیزدهم: خودت را ارزیابی کن

مدت زمان:۲۰:۰۷ دقیقه

حجم:۳.۱ مگ

تیک روز چهاردهم: تغییر را اجرا کن

مدت زمان:۲۸:۴۲ دقیقه

حجم:۴.۳ مگ

تیک روز پانزدهم: برنامه‌ات را آغاز کن

مدت زمان: ۳۸:۴۳ دقیقه

حجم: ۱۳.۷ مگ

این دوره حرفه‌ای و راهنمای اجرا، کلیه عناصر «برنامه رشد فردی (برف)» را پوشش می‌دهد:

برنامه رشد فردی

برنامه رشد فردی (برف) چیست؟

دوره حرفه‌ای و شنیداری برنامه رشد فردی (Personal Growth Program) فرصتی را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید مهارت‌های تغییر، پیشرفت و رهبری را در خود پرورش دهید.

بخش اول: معماری زندگی‌

مرحله ۱: رسالت زندگی
مقصد، مأموریت، ارزش‌ها و چشم‌انداز خود را تعریف و تنظیم کنید.

مرحله ۲: تحلیل زندگی
قوت‌ها، ضعف‌ها، فرصت‌ها، تهدید‌ها و چالش‌های خود را برای دستیابی به رسالت زندگی‌تان کشف کنید.

مرحله ۳: نقشه زندگی
اهداف زندگی‌تان را تعریف و نقشه‌ی زندگی خود را براساس ارتباط علت و معلولی بین این اهداف ترسیم کنید.

بخش دوم: طرح‌ریزی زندگی

مرحله ۴: کارت زندگی
شاخص‌ها و سنجه‌های هدایت زندگی خود را تنظیم کنید.

مرحله ۵: همسویی زندگی
ذینفعان مختلف را شامل وجودتان، خانواده‌تان، دوستان‌تان، و مدیران‌تان را با رشد خود همسو کنید.

مرحله ۶: فعالیت زندگی
کارها و ابتکارات خود را برای دستیابی به اهداف زندگی اولویت‌گذاری کنید. از امروز برای رسیدن به فردا استفاده کنید.

بخش سوم: اندازه‌گیری زندگی

مرحله ۷: پایش زندگی
برای دستیابی به رسالت‌تان و رسیدن به اهداف‌تان داده و اطلاعات جمع‌آوری کنید و پایش کنید که به چه میزان به آنها نزدیک شده‌اید.

مرحله ۸: ارزیابی زندگی
فرصت‌ها، استعدادها، مهارت‌ها، دانش و شایستگی‌های جدید را ارزیابی کنید و از آنها غفلت نکنید.

مرحله ۹: تغییر زندگی
اگر می‌بینید که موانع و سرعت رشد شما کند شده است یا این مسیر همان مسیری نیست که باید ادامه دهید، مسیر دستیابی به رسالت‌تان و رسیدن به اهداف‌تان را تغییر دهید.

اگر سؤالی در رابطه با این محصول دارید بپرسید:

ما متعهد هستیم حداکثر تا ۲۴ ساعت آینده پاسخ دهیم.
لطفا صبر کنید

ثبت‌نام می‌کنماین دوره برای چه کسانی است؟

این دوره حرفه‌ای برای کلیه افرادی است که می‌خواهند مقصد و مسیر جدیدی را برای آینده‌ی خود خلق کنند یا مقصد و مسیر قدیمی که تاکنون آمده‌اند را اصلاح و بهبود دهند و بر مبنای این آفرینش جدید زندگی بهتری را برای خود رقم بزنند و نتایج فوق‌العاده و چشم‌گیری را از زندگی خود به دست آورند.

اگر در این دوره شرکت نکنم، چه اتفاقی خواهد افتاد؟

هیچ اتفاقی نخواهد افتاد! طبق نظرسنجی‌های صورت گرفته کمتر از ۱٪ افراد برای زندگی و آینده‌ی شخصی خود و رشد فردی برنامه منسجمی دارند و همین افراد هستند که در زندگی خود خوشحال هستند و لذت می‌برند. خود را با دیگران مقایسه نمی‌کنند و براساس توانایی‌های خود آینده‌شان را می‌سازند. از این رو، طبق اصل پارتو، ۸۰ درصد افراد از واقعیت‌های پیرامونی خود فرار می‌کنند و به جای روبرو شدن با واقعیت‌ها، بهانه‌هایی پیدا می‌کنند که به صورت موقت از شر آنها خلاص شوند. بهانه‌های زیادی مانند:

ضربدر من این چیزها رو بلدم!

ضربدر خودم می‌دونم چطوری باید رشد کرد!

ضربدر حالا فعلاً وقت ندارم!

ضربدر مگه چی می‌خواد بگه تو این دوره!!!

ضربدر مهم‌تر از آموزش کارهای زیادی رو دارم که باید انجام بدم!

ضربدر باشه بعداً دنبال می‌کنم!

ضربدر این‌ها همش حرف و تئوریه!

ضربدر این چیزا تو ایران جواب نمی‌ده!

و ….

سرمون شلوغه

اما شما که تا الان این مطالب را به دقت خوانده‌اید، مطمئناً جزو ۲۰ درصد برتر جامعه هستید. ۲۰ درصدی که به دلیل جسارت و توانایی رو به رو شدن با واقعیت‌ها و مشکلات، ۸۰ درصد باقی‌مانده را مدیریت خواهند کرد….

ضمانت رضایت شما از دوره برنامه رشد فردی (برف ۲.۰)

از آنجایی که در کارگاه‌ها و سمینارهای که بنده اجرا می‌کنم، افراد زیادی از شهرهای مختلف حضور داشته‌اند و این که صدها بار کارگاه، دوره و سخنرانی داشته‌ام و همواره غالب مخاطبان در نظرسنجی‌ها از کارگاه‌ها و مطالب ارائه شده رضایت داشته‌اند، این ضمانت را به شما می‌دهم که در صورت عدم رضایت شما از مطالب ارائه شده در این دوره حرفه‌ای، تمام هزینه پرداختی را با رضایت کامل به شما باز می‌گردانم. از این بابت آسوده باشید که هیچ ریسکی را انجام نمی‌دهید!

ضمانت محصول

درباره مسعود چیتگرها، مدرس دوره برنامه رشد فردی (برف ۲.۰) بیشتر بدانید:

برنامه رشد فردی آفریننده شیوه «برنامه رشد فردی (برف)»

برنامه رشد فردی نویسنده مجموعه‌ی ۱۰ جلدی «برنامه رشد فردی (برف)»

برنامه رشد فردی دانش‌آموخته مهندسی صنایع و MBA

برنامه رشد فردی مترجم کتاب‌های رهآورد تلاش، مدیریت فرایند کسب‌وکار و کارت امتیازی متوازن، قدرت نوآوری استراتژی و کارآفرینی سازمانی

برنامه رشد فردی نویسنده کتاب بالندگی مدیریت استراتژی: معماری و ارزیابی سازمان براساس استراتژی

برنامه رشد فردی نویسنده مقالات علمی مدیریت و استراتژی و ارائه آن در کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی

برنامه رشد فردی مدرس کارگاه‌های مدیریت استراتژی، مدیریت فرایند و مدیریت تغییر

برنامه رشد فردی مؤسس و مدیر مکتب تغییر | وبگاه چیتگرها، مؤسسه و سایت تخصصی آموزش و مربی‌گری تغییر برای کمک به مدیران در تغییر فردی، خانوادگی، سازمانی، و نوآوری

برنامه رشد فردی ابداع الگوی هارمونی تغییر برای هماهنگی بین محورهای رشد فردی، اجرای استراتژی و اقلیم کارآفرینی

برنامه رشد فردی مدرس و مربی تغییر و اجرای استراتژی با بیش از ۵۰۰۰۰ ساعت آموزش در شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی

برای اطلاعات بیشتر و دانلود رزومه روی دکمه زیر کلیک کنید:

من با شرکت در دوره برنامه رشد فردی (برف ۲.۰) چه چیزی دریافت می‌کنم؟

محتویات این دوره شامل:

بیش از ۴۵۰ دقیقه محتوای آموزشی

فایل صوتی دوره قابل پخش در موبایل، کامپیوتر و اتومبیل

دستورالعمل‌های عملی و فایل راهنمای تمرین‌ها

تلگرام گروه اختصاصی برای پرسش و پاسخ

هدیه‌ای ویژه: دو جلسه مربی‌گری آنلاین برای نهایی‌سازی برنامه شما

اگر سؤالی در رابطه با این محصول دارید بپرسید:

ما متعهد هستیم حداکثر تا ۲۴ ساعت آینده پاسخ دهیم.
لطفا صبر کنید

ثبت‌نام می‌کنمشیوه آموزشی دوره برنامه رشد فردی (برف ۲.۰) چیست؟

ما دوره‌های آموزشی خودمان را براساس روش «یادگیری با انجام» ترتیب داده‌ایم. در این گونه آموزش‌ها شما مفاهیم، تعاریف و یا محتوای نظری را در کمترین زمان ممکن می‌اموزید (۲۰٪ زمان یادگیری) و در بقیه‌ی زمان آموزش (۸۰٪) به تمرین‌ها و کارگاه‌هایی می‌پردازید که بتواند این مفاهیم و محتوای نظری را در عمل تمرین و پیاده‌سازی کند. بنابراین، در صورتی که شما بتوانید همگام با دوره آموزشی، تمرین‌ها و کارگاه‌های ارائه شده را انجام دهید و در واقع، تمرین کنید؛ نه تنها می‌توانید انتظار داشته باشید تا این مفاهیم را تا ۷۵٪ آموخته‌اید بلکه در عمل نیز کاربرد این مفاهیم را تجربه می‌کنید و این یعنی اثربخشی آموزش و یادگیری شما به شدت افزایش می‌یابد.

برای اینکه مقایسه‌ای بین این شیوه یادگیری و سایر شیوه‌های یادگیری داشته باشید به شکل زیر توجه کنید:

یادگیری در عمل

چقدر می‌خواهید بر روی آینده و اداره بهتر زندگی‌تان سرمایه‌گذاری کنید؟

بهای این دوره فقط ۲۱۷ هزار و پانصد تومان است. این رقم با هیچ سرمایه‌گذاری دیگری قابل مقایسه نیست. زیرا این بسته به شما به جای ماهی، ماهی‌گیری یاد خواهد داد. اگر می‌خواهید ماهی بگیرید، هزینه‌ی کمی را تقبل خواهید کرد و هر بار ماهی به دست خواهید آورد و نیازمند خواهید بود. اما اگر ماهی‌گیری را یاد بگیرید، نه تنها خودتان ماهی خواهید گرفت و دیگر نیازمند دیگران نخواهید بود، بلکه هم می‌توانید درآمدتان را افزایش دهید و هم ماهی‌گیری را به دیگران یاد دهید. اینجا من یک پیشنهاد ردنشدنی برای ماهی‌گیر شدن شما دارم! شما فقط با پرداخت مبلغ ۲۱۷ هزار و پانصد تومان به فایل‌هایی دسترسی خواهید داشت که به شما کمک می‌کنند تا آینده شخصی خودتان را برای رشد و موفقیت بیشتر در قالب یک برنامه راهبردی، ساخت‌یافته و هماهنگ و یک‌صفحه‌ای به نام «برنامه رشد فردی» هدایت و مدیریت کنید.

خروجی دوره برنامه رشد فردی (۲.۰) در نهایت چیست؟

شاید شما الان در ذهن خود این سوال را داشته باشید که پس از پرداخت این هزینه چه خروجی را از این دوره خواهم داشت. شما با دریافت این دوره می‌توانید یک برنامه تک‌صفحه‌ای، گرافیکی و پویا از مأموریت، چشم‌انداز آینده، نقشه راه، اهداف، فعالیت‌ها، عملکرد، سنجش اهداف و اقداماتی داشته باشید که باید در هر سال (به عنوان نمونه: سال ۹۶) انجام دهید:

ثبت‌نام

ثبت‌نام می‌کنم٢۱٧ هزار و پانصد تومان برای این دوره گران نیست؟

متأسفانه همیشه یکی از بزرگترین بهانه‌های ما برای فرار از آموزش همین موضوع است. ما موقع سرمایه‌گذاری بر روی خودمان دائماً هزینه دوره را بزرگ جلوه می‌دهیم و حال اگر بخواهیم در یک رستوران خوب غذا بخوریم اصلاً این قیمت‌ها به چشم نمی‌آید. پیشنهاد می‌کنم که این مبلغ را با هزینه‌های دیگری مانند خرید کیف مقایسه کنید:

۲۲۰۰۰۰ تومان

بنابراین، خرید  محصولات آموزشی مناسب، سرمایه‌گذاری است؛ و البته مطمئنم که شما با فراگیری محتوا و مطالب این دوره و کسب موفقیت‌ در کسب‌وکارتان می‌توانید هزاران برابر این هزینه را به دست آورید.

نظر شرکت‌کنندگان دوره چیست؟

جناب مهندس پژمان حق‌پناه، مدرس و مشاور مدیریت

جناب مهندس رسول فخرایی، مشاور ساماندهی محیط کار

فرایند تهیه و شرکت در این دوره چیست؟

شما برای نهایی کردن ثبت‌نام خود دو روش دارید:

۱. پرداخت اینترنتی

خرید آنلاین

کارت‌های شتاب بانکی

ثبت‌نام می‌کنمکافی‌ست روی دکمه «می‌خواهم ثبت‌نام کنم» کلیک کنید تا به سبد خرید منتقل شوید، اطلاعات خود را وارد کنید. سپس، به صفحه بانک خواهید رفت و بلافاصله و به صورت اتوماتیک فایل‌ها از طریق ایمیل برایتان ارسال خواهد شد. اگر حساب کاربری دارید می‌توانید پس از خرید از طریق بخش دانلود حساب کاربری دریافت کنید. اگر حساب کاربری ندارید، می‌توانید ابتدا حساب کاربری بسازید و سپس، خرید خود را تکمیل کنید. برای ساخت حساب کاربری کلیک کنید.

۲. پرداخت از موجودی حساب

شما می‌توانید از طریق کارت پول موجودی خود این مجموعه را تهیه کنید و از ۱۰٪ تخفیف برخوردار شوید. برای پرداخت از موجودی، ابتدا یک حساب کاربری بسازید (کلیک برای ساخت حساب کاربری). سپس، از بخش موجودی حساب، کارت پول خود را شارژ کنید و خرید خود را انجام دهید.

ثبت‌نام می‌کنمشما با ثبت‌نام در این دوره در هیچ حالت ضرر نمی‌کنید. این دوره ضمانت برگشت کامل وجه دارد.

نظرات (1)

1 دیدگاه برای دوره حرفه‌ای ۱۵ روز تغییر؛ ۳۶۵ روز رشد (برنامه رشد فردی ۲.۰)

 1. نمره 5 از 5

  marziehfatemi (مالک تایید شده)

  با سلام

  من از دوره ی حرفه ای برف استفاده می کنم. در حال حاض نیمی از فایلها رو گوش دادم
  باید اعتراف کنم ازز اونجایی که خودم در زمینه رشد شخصی زیاد مطالعه دارم فکر میکردم مطالب دوره ی برف هم یک سری مطالب تکراری است که همه جا هست
  اما اصلا و به هیچ وجه اینطور نبود
  یک دوره ی خیلی اصولی است که دقیق طراحی شده و تمرینات خوبی داره. مطالبش فراتر از رواشناسی صرفه و با اصول مدون مهندسی صنایع و مدیریت هم آمیخته شده و مناسب برای کسانی است که به طور حرفه ای میخوان روی بهبود زندگی خودشون کار کنند و تغییرات جدی ایجاد کنند.

  علاوه بر این من از اقای چیتگرها تشکر می کنم که هر جا در انجام تمرینات به مشکل بر برخوردم و به توضیحات، راهنمایی و مشاوره ایشون نیاز داشتم به من کمک کردند

.فقط مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و وارد سیستم شده اند میتوانند برای این محصول دیدگاه ارسال کنند.

مسعود چیتگرها
مسعود چیتگرها
مکتب تغییر چیتگرها با دو دهه سابقه در زمینه آموزش و مربی‌گری، كمك می‌كند تا برنامه تغيير فردی و سازمانی شما اجرا شود. اجرای تغییر پیچیده نیست، در صورتی‌که سازوكارها و ابزارهای ويژه‌ی آن به درستی بکار گرفته شود. «جنبش هارمونی تغییر (جهت)» به عنوان یک مدل خودساخته ایرانی می‌تواند شايستگی فردی، سازمانی و نوآوری شما را به طور چشمگيری برای اجرای تغییر افزايش دهد. آموزش‌های ما: ۱. کتاب‌های تألیفی و ترجمه ۲. محصولات آموزشی به صورت فیلم و صوت ۳. ارائه خدمات ارزیابی و مربی‌گری حضوری

پاسخ دهید

قدرت نوآوری استراتژی
* پیوند بین خلاقیت و برنامه‌ریزی استراتژیک
* کشف فرصت‌های ناب کسب‌وکار
* بازآفرینی مدل کسب‌وکار فعلی
* کشف نیازهای آینده مشتریان
* ورود به بازارهای جدید و بی‌رقیب
* تدوین چشم‌اندازی جدید برای آینده
* ایجاد ساختاری جدید برای نظام نوآوری
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Ii8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL3NCV1BDdmR2OEJrP2F1dG9wbGF5PTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
ENJOY AURORA BOREALIS
منظومه جامع مدیریت کسب‌وکار
دانلود فیلم آموزشی + کتاب رایگان!
کافی است نام و ایمیل خود را وارد کنید تا بسته آموزشی رایگان سیستم نوین مدیریت کسب‌وکار شامل فیلم آموزشی و خلاصه کتاب رایگان «رهآورد تلاش» را دانلود کنید.
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تلفن همراه
نگران نباشید؛ ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد!
ثبت‌نام دوره رایگان برنامه رشد فردی
نگران نباشید؛ ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد!
دانلود فیلم رایگان جیمی اوانس
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
دریافت جدیدترین اخبار دوره
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
به مقام رهبری برسید
شما هم می‌توانید یک رهبر باشید
دریافت رایگان درس اول
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
دریافت رایگان درس اول
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
دریافت رایگان درس اول
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
دریافت رایگان درس اول
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
دریافت رایگان درس اول
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.
دریافت رایگان درس اول
ما اطلاعات شما را هرگز فاش نخواهیم کرد.