1. خانه
  2. مقالات
  3. رهبری
  4. هفت مزیت جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵)

هفت مزیت جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵)

جنبش هارمونی تغییر

هفت مزیت جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵)

5/5 - (28 امتیاز)

رهبری تغییر را با جعبه ابزار تغییر سطح رهبران یاد بگیرید

جعبه ابزار تغییر رهبران یک برنامه جامع یادگیری و مربیگری‌ست که برای متخصصان، مهندسان و حرفه‌ای‌ها در کسب دانش و مهارت‌های موفقیت در رهبری کسب‌وکار طراحی شده‌ست.

 

اگر قصد دارید تا این جعبه ابزار تغییر را داشته باشید، شما تنها نیستید. بلکه صدها نفر در طول پنج سال گذشته بخش‌های مختلف شامل جعبه‌ابزار فردی، جعبه‌ابزار رهبران، و جعبه‌ابزار نوآوری را ثبت‌نام و دریافت کردند. و در قلمرو زندگی شخصی شامل فردی و حرفه‌ای. و قلمرو زندگی جمعی شامل خانوادگی، تیمی، سازمانی و اجتماعی خودشان به کار گرفته و پیروز شده‌اند.

 

چه‌چیزی باعث دریافت این جعبه ابزار می‌شود. و چطور می‌توانید بفهمید که آیا این برنامه برای شما مناسب‌ست یا خیر. در این یادداشت هفت مزیت دریافت جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) آورده می‌شود. این نکات برای ارزیابی اینکه آیا باید این جعبه ابزار را دنبال کنید. و چگونه برای دریافت آن آماده شوید.

۱. مهارت‌های فردی، رهبری و کارآفرینی

شاید واضح‌ترین مزیت گذراندن این برنامه این باشد که شما مهارت‌های مختلف تجاری اعم از رشد فردی، رهبری کسب و کار و رهبری کارآفرینانه را یاد خواهید گرفت.

 

اصطلاح مهارت‌های سخت بیشتر فنی‌ست. و معمولاً در دوره کارآفرینی یاد می‌گیرید. اینها می‌تواند شامل ایجاد و ارزیابی صورت‌های مالی. ایجاد استراتژی‌های بازاریابی بر اساس شاخص‌های کلیدی عملکرد و تحقیقات بازار. و جمع‌آوری، پردازش و تجزیه‌وتحلیل داده‌ها برای هدایت تصمیمات تجاری باشد.

 

مهارت‌های نرم، شایستگی‌های رهبری کسب‌وکار هستند. این شایستگی‌ها برای کار با دیگران از جمله رهبری، مدیریت، همدلی، مدیریت زمان و پروژه، و تفکر استراتژیک و نوآورانه مورد نیازست.

 

مربیان و رهبران تغییر باید هر دو دسته از مهارت‌ها را داشته باشند تا بتوانند وظایفی را برای دستیابی به نتایج بهتر انجام دهند. و تیم‌شان را برای انجام همان کار توانمند کنند.

 

جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) مهارت‌های سخت و نرمی را به شما می‌آموزد که در کسب‌وکار به آن نیاز دارید. اغلب دانش‌پذیران می‌گویند که مهارت‌های سخت در سال‌های اول شغلی به آنها کمک کرده‌ست. اما پس از شروع یادگیری مهارت‌های نرم که در جعبه‌ابزار  قرار داده شده‌ست، رشد کسب‌وکارشان سرعت می‌گیرد.

۲. توسعه بینش فردی و حرفه‌ای

یکی دیگر از مزایای دریافت جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵)، گسترش فرصت‌های شغلی شماست. نه تنها مهارت‌های بیشتری کسب می‌کنید که شما را واجد شرایط برای نقش‌ها و مسئولیت‌های جدید می‌کند. بلکه بسیاری از افراد و شرکت‌ها به‌طور خاص به‌دنبال مهارت‌هایی در رزومه هستند که می‌تواند آنها را از سایر متقاضیان متمایز کند.

 

دریافت و گذراندن برنامه جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) می‌تواند به شما کمک کند تا در فرایند درخواست شغل برجسته شوید. و مهارت‌های لازم برای پیشرفت شغلی‌تان را به‌دست آورید.

۳. افزایش حقوق و دستمزد

علاوه بر بهبود چشم‌انداز شغلی شما، جعبه‌ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) می‌تواند ظرفیت درآمدی شما را نیز افزایش دهد. البته جعبه‌ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) حقوق و دستمزد خاصی را تضمین نمی‌کند. اما می‌تواند ظرفیت درآمدی شما را افزایش دهد.

 

شما می‌توانید درباره ارزش سرمایه‌گذاری بر روی جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) در بلندمدت با در نظر گرفتن بازده مالی بیندیشید.

 

جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) برای شما مسلماً هزینه دارد. اما بازگشت سرمایه از نقطه نظر صرفاً مالی این هزینه را قانع‌کننده می‌کند. به‌خصوص زمانی که آینده شغلی بلندمدت مانند درآمد بالقوه و توانایی تأثیرگذاری در جامعه را مدنظر قرار دهید. اگر چنین اهدافی برای شما مهم‌ست، پس دریافت و یادگیری این چعبه‌ابزار یک انتخاب فوق‌العاده خواهد بود.

۴. تمرین در دنیای واقعی برای حل چالش‌های کسب‌وکار

در طول برنامه مهارت‌های جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵)، از شما خواسته می‌شود تا با چالش‌های کسب‌وکارتان تمرین کنید. جعبه‌ابزار تمرینات متعددی در دنیای واقعی را ارائه می‌دهد. و شما در شبکه‌ای از افراد حرفه‌ای قرار خواهید گرفت. از پشتیبانی فردی و کسب‌وکاری، و از تجارب آنها بهره‌مند خواهید شد. بنابراین شما توانایی پیدا می‌کنید که چگونه در هنگام بروز مشکلات و فرصت‌ها، راهبردی بیندیشید.

 

این مهارت با استفاده از روش موردکاوی در جلسات مربیگری فردی و گروهی ارائه می‌شود. این مدل یادگیری به صورتی‌ست که در آن دانش‌پذیران با یک مشکل تجاری در دنیای واقعی مواجه می‌شوند. و از آنها می‌پرسند که چگونه آن را حل کنند. پس از تجزیه‌وتحلیل مسئله، کار بر روی آن به صورت فردی، و بحث در جلسه گروهی انجام می‌گیرد. سپس به دانش‌پذیران گفته می‌شود که سناریوی واقعی چگونه انجام شده‌ست.

 

در طول برنامه سالیانه و آنلاین جعبه‌ابزار تغییر رهبران (سطح ۵)، دانش‌پذیران موردکاوی‌های خارجی و ایرانی را مطالعه، تحلیل و بحث می‌کنند. و درس‌هایی را یاد می‌گیرند که برای حرفه و کسب‌وکارشان بهره خواهند برد.

۵. همدلی و ذهنیت شبکه‌ای

یکی دیگر از مزایای جعبه‌ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) ایجاد همدلی و ذهنیت شبکه‌ای‌ست. اکثر افراد دریافت‌کننده طیف متنوعی از دانش‌پذیران از استان‌ها و صنایع مختلف هستند. کارکرد، به‌اشتراک‌گذاری ایده‌ها و ارتباط با افراد با پیشینه‌های مختلف می‌تواند توانایی شما را تقویت کند. این یعنی من دیدگاه‌ها و احساسات دیگران را مدنظر قرار می‌دهم. بنابراین، شبکه‌سازی مهارتی حیاتی برای رهبران مشتاق‌ست.

 

به دلیل زمینه و برنامه درسی که در جعبه ابزار با آن مواجه هستید، شما می‌تواتید مهارت‌های هم‌دلی و بین فردی را توسعه دهید. و این مهارت‌ها در آینده شغلی شما در مدیریت تیم‌ها ضروری‌ست.

 

این مهارت نه‌تنها برای مدیریت تیم‌ها مفیدست. بلکه برای ارتقاء به کاروکاسبی‌تان ‌در مقیاس بزرگ نیز مفید خواهد بود. همتایان شما ممکن‌ست دیدگاهی درباره نحوه کاروکاسبی در شرکت‌شان ارائه دهند. و به شما چشم‌انداز جدیدی نشان دهند که می‌توانید در برنامه‌ریزی استراتژیک از آن بهره ببرید.

۶. دوستی مادام‌العمر و شبکه گسترده تغییردهندگان

چه‌چیزی‌ست که دانش‌پذیران ما درباره هارمونی و جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) در نظر نمی‌گیرند؟ اینکه در طول گذراندن این دوره دوستان جدیدی از مکان‌های مختلف در سراسر جهان و ایران خواهند یافت.

 

همه درس‌های دوره‌های مختلف جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) تمرین‌محورست. بنابراین شما به‌طور مداوم جلسات گروهی با سایر دانش‌پذیران خواهید داشت. و اغلب تمرین‌های‌شان را در این جلسات ارائه می‌دهند. همه دانش‌پذیران در شبکه هم‌آفرینی دگرگونی (شهد) به هم معرفی می‌شوند تا در انجام تمرین‌های گروهی با هم همکاری داشته باشند. از این رو، دوستان حوزه کاری خودتان را به‌خوبی می‌شناسید.

 

مسلماً اکنون بعضی از بهترین دوستان شما از دوران تحصیل شما در دانشگاه یا مدرسه هستند. هارمونی و شبکه هم‌آفرینی دگرگونی (شهد) یک تجربه دگرگون‌کننده برای شما خواهد بود. هر بار که تجربه‌ای دگرگون‌کننده را با دیگران تجربه می‌کنید، پیوندهایی ایجاد می‌کند که برای مدت‌های مدیدی دوام خواهند داشت. بنابراین، این یکی از آن منافع سرمایه‌گذاری در این برنامه‌ست که واقعاً نمی‌توانید برای آن قیمت و ارزشی قائل شوید.

 

علاوه بر حوزه کاری‌تان، می‌توانید در شبکه هم‌آفرینی دگرگونی (شهد) در هارمونی نیز با دیگران در حوزه‌های کاری مختلف ارتباطات ایجاد کنید. هارمونی این بستر را ایجاد کرده‌ست تا با افراد دیگر از صنوف، نقش‌ها و صنایع بی‌شماری گفت‌وگو کنید. پس از اتمام برنامه، از طریق رویدادهای دانش‌آموختگان دوره به‌صورت آنلاین یا حضوری برای ملاقات و ارتباط مجدد با دیگران بهره ببریذ. که می‌تواند به فرصت‌ها و دوستی‌های آینده منجر شود.

۷. تأثیر بر اجتماعات پیرامونی

نه‌تنها برنامه سالیانه و آنلاین جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) را با مهارت‌هایی برای پیشرفت شغلی و رهبری مؤثرتر خواهید گذراند. بلکه حس بیشتر این دوره از تأثیری‌ست که می‌خواهید بر جامعه داشته باشید. و ابزارهایی برای تحقق آن کسب خواهید کرد.

 

شما یک‌سال فرصت دارید تا درباره تأثیری بیندیشید که می‌خواهید بر جهان پیرامونی‌تان بگذارید. از آنجایی‌که شما در معرض ایده‌ها و افراد مختلف با پیشینه‌های مختلف هستید. وقتی برنامه جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) را به اتمام می‌رسانید درمی‌یابید که چه‌کسی هستید. چه‌رسالتی دارید. چه‌چیزی برای شما مهم‌ست. و چه‌چیزی را می‌خواهید در آینده در اولویت قرار دهید.

 

ممکن‌ست تصمیم بگیرید کسب‌وکار یا مؤسسه خودتان را برای ارائه موضوعی راه‌اندازی کنید که به آن اهمیت می‌دهید. یا شاید متوجه شوید که مسیر شغلی کامل برای شما چه معنایی دارد.

 

افراد اغلب با این فرضیه که می‌خواهند مربی یا رهبر تغییر شوند وارد این برنامه می‌شوند و به هارمونی می‌آیند. اما، آنها چیزی را در جعبه‌ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) یاد می‌گیرند که فراتر از انتظارشان‌ست. و مسیر جدیدی را برای زندگی فردی و حرفه‌ای‌شان می‌سازد.

 

افراد زیادی این مسیر را به عنوان یک تغییردهنده انتخاب، و از برنامه جعبه‌ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) استفاده و تجربه کرده‌اند.

 

یکی از این تغییردهندگان می‌گوید: «برای من این موضوع مهم بود که می‌خواستم در حوزه کسب‌وکار کار کنم، که انجام شد. اما چیزی در مورد مسیر حرفه‌ای و ورود به شبکه‌ای از افراد وجود دارد که برای من بسیار جالب بود. و در نهایت باعث شد که جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) را دریافت کنم. وقتی این فرصت را پیدا کردم که آن را دریافت کنم، یاد بگیرم و بخشی از شبکه هم‌آفرینی دگرگونی (شهد) باشم، اولویت‌های فردی، حرفه‌ای و خانوادگی من تغییر کرد.»

آیا جعبه ابزار تغییر رهبران برای شما مناسب‌ست

تا اینجا گفتیم که جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) مزایای زیادی دارد. بنابراین ثبت‌نام و دریافت آن انتخابی برای یک تصمیم بزرگ‌ست. تصمیم‌گیری درباره اینکه آیا جعبه ابزار برای شما مناسب‌ست، توصیه می‌کنم ابتدا شرایط شخصی‌تان را در نظر بگیرید.

 

من معمولاً به افراد توصیه می‌کنم که با این سؤال از خودشان شروع کنند: آیا هارمونی تغییر می‌تواند انتخاب من برای یادگیری مهارت‌های شخصی، خانوادگی، مالی و حرفه‌ای باشد؟

 

در نظر بگیرید که چه مؤسسات دیگری هستند. استفاده از چه برنامه‌ای برای شما و خانواده‌تان بهترین گزینه‌ست؟ نیمه‌وقت یا تمام‌وقت، آنلاین یا آفلاین، حضوری یا غیرحضوری. و اینکه گزینه‌های درآمدزایی پس از گذراندن و دریافت آن را بررسی کنید.

 

پس از در نظر گرفتن شرایط شخصی‌تان، به اهداف حرفه‌ای‌تان بیاندیشید.

 

به طور حرفه‌ای، توصیه می‌کنم به این بیاندیشید که ممکن‌ست بخواهید ۵، ۱۰ یا ۱۵ سال آینده کجا باشید. و آیا این جعبه ابزار چیزی‌ست که به شما کمک می‌کند تا به آن اهداف برسید. و اگر هدف‌تان اینکه در سطح بالای یک مربی و رهبر تغییر باشید که در یک سازمان تصمیم‌گیری می‌کند، پس جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) برای شما بسیار منطقی خواهد بود.

 

هارمونی تغییر و جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) یک سرمایه‌گذاری میان و بلندمدت براساس زمان و پول شماست. اما اگر با شرایط شخصی و اهداف حرفه‌ای شما همسو باشد، می‌تواند ارزش سرمایه‌گذاری را داشته باشد. و البته مزایای بی‌شماری را ارائه دهد که می‌تواند مهارت‌های شما را افزایش دهد. شغل شما را ارتقاء بخشد و زندگی شما را غنی‌تر کند.

چگونه برای دریافت جعبه ابزار تغییر آماده شوید

اگر تصمیم گرفته‌اید که وارد برنامه سالیانه و آنلاین جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) شوید و آن را دنبال و دریافت کنید، آمادگی برای ورود به این دوره جامع به شما این امکان را می‌دهد که بیشترین بهره را از این جعبه ابزار ببرید.

 

یکی از راه‌های آمادگی برای این دوره استفاده از جعبه ابزار تغییر علاقه‌مندان (سطح مقدماتی)ست. سطح مقدماتی برنامه‌ای‌ست که مهارت‌های تغییر ضروری را در قالب ۴ وبینار آموزشی و یک دوره حرفه‌ای رشد فردی یاد می‌دهد.

 

جعبه ابزار تغییر علاقه‌مندان (سطح مقدماتی) از چهار وبینار آموزشی تجربه‌محور و یک دوره حرفه‌ای دانلودی تشکیل شده‌ست. جنبش هارمونی تغییر (جهت)، چالش تغییر، لطفاً مدیریت نکنید، سازمان بدون کارمند، و چله‌نشینی فردی. این جعبه ابزار شما را با ساختار مهارت‌ها و آموزش‌های جعبه ابزار تغییر رهبران (سطح ۵) که در طول برنامه به آن نیاز دارید آشنا می‌کند. و می‌تواند به شما کمک کند تا با یک ذهنیت باز و آزاد سطح رهبران را دنبال کنید.

 

با آمادگی قبلی و تلاش مضاعف و سخت، می‌توانید تغییر سطح رهبران کسب‌وکار خودتان و مزایایی را به دست آورید که با آن همراه‌ست. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می‌توانید از طریق صفحه و فرم درخواست مشاوره، با ما در ارتباط باشید.

 

دوره جعبه ابزار تغییر رهبران

امتیاز به این مطلب

5/5 - (28 امتیاز)

مطالب بیشتر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
جنبش هارمونی تغییر
شما هم می‌توانید تغییر و تحول فردی و سازمانی را رهبری کنیدبیشتر بدانید
+