1. خانه
  2. مقالات
  3. رشد
  4. هک روح!

هک روح!

هک روح

هک روح!

5/5 - (3 امتیاز)

کلیدهای شامانی برای بازیابی قدرت شخصی، تغییر خود و روشن کردن جهان

هک روح (کتابی که در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است) راهنمای اصولی برای ماورایی را فراهم می‌کند. این خلاصه‌کتاب، باورهای اصلی این عمل معنوی را ترسیم می‌کند و شیوه‌های ساده‌ای را برای کارکرد ماوراء در زندگی شما را شرح می‌دهند.

 

شمن دورک نویسنده نسل ششم شمن و پرفروش است. کارهای دورک در نشریاتی از جمله مجله‌های اِل و ماری کلر مورد توجه قرار گرفته است و آموزه‌های وی بر شخصیت‌های برجسته عمومی مانند گوینت پالترو و نینا دوبرو تأثیر گذاشته است.

این کتاب چه چیزی برای من دارد؟ زندگی خود را با ماورایی روشن کنید.

آیا هنگام انجام کارهای روزمره خود هرگز احساس کرده‌اید که چیزی کاملاً درست نیست؟

 

بسیاری از ما چنین احساساتی داریم. نارضایتی شغلی، احساس عمومی استرس یا دردی مزمن که از بین نخواهد رفت، نتیجه چنین احساسی است. احساس می‌کنیم گرفتار و ناراضی هستیم. هک روح

 

با احساس ناخوشایندی روزافزون، اغلب سعی می‌کنیم راحتی را در کالاهای مادی و مصرفی پیدا کنیم. اما این یادداشت مسیر بهتری را برای موفقیت شما نشان می‌دهد.

 

شما رازهای ماورایی را کشف خواهید کرد و خواهید فهمید که این روش معنوی باستانی چه کاری می‌تواند برای رفاه شما داشته باشد. در طول مسیر، خواهید فهمید که چه چیزی واقعاً شما را از زندگی عقب نگه می‌دارد و کلیدهای باز کردن قفل قدرت بالقوه خود را خواهید یافت. مسلح شدن به این بینش جذاب و نکات کاربردی آن، راهی را برای خروج از تاریکی و رسیدن به نور عشق و قناعت پیدا خواهید کرد.

 

در این خلاصه‌کتاب، کشف خواهید کرد

 

  •  چگونه ماتریکس شما را به دام انداخته است؛
  • چرا آینده اکنون اتفاق می‌افتد؛ و
  • آنچه شما باید برای ارواح جهان زیرین بگویید.

ماتریکس شما را در امتداد مسیر وجودی متوسط ​​هدایت می‌کند.

ممکن است تصور کنید که می‌دانید زندگی خوب چگونه است. شاید فکر می‌کنید این کار شامل تحصیلات معتبر، شغل پردرآمد و رهن یا خرید یک خانه بزرگ است. اما آیا این سبک زندگی متعارف همیشه مسیر رستگاری است؟ کمی نگاه‌تان را عمیق‌تر کنید، و ‌بینید که باور کرده‌اید که مغزتان شست‌وشو داده شده است. هک روح

 

این ممکن است ناراحت‌کننده به نظر برسد، اما شمن دورک معتقد است که این حقیقت است. برای کل زندگی خود، فریب این خواسته‌ها را خورده‌اید که دورک این سیستم را ماتریکس می‌نامد. ماتریکس مجموعه‌ای از قوانین و مقررات است که به طور نامرئی بر زندگی ما حاکم است. علی‌رغم تأثیر آن بر ما، تعداد کمی از ما هرگز آن را زیر سؤال نمی‌بریم.

 

ماتریکس ما را در یک مسیر مستقیم و باریک از مدرسه، به دانشگاه، به دفتر کار، کور نگه می‌دارد. اما ماتریکس فقط حرکت قابل پیش‌بینی ما به جلو را حفظ نمی‌کند. ما را در قالب‌هایی نیز نگه می‌دارد – قالب‌هایی با برچسب‌های نژاد، جنسیت و عقاید مذهبی.

 

ماتریکس به ما می‌گوید همه ما باید در قالب‌های خود با افرادی بمانیم که دقیقاً مثل ما هستند. این بدان معناست که هرگز تنوع غنی ذاتی بشری و همه گزینه‌های مختلفی که جهان ارائه می‌دهد را کاوش و جست‌وجو نکنید.

 

به طرز نگران‌کننده‌ای، ماتریکس ما را با استفاده از داروها در این تردمیل کسل‌کننده نگه می‌دارد. این دارو ما را با غذای بی‌ارزشی که باعث بیماری ما می‌شود و قرص‌هایی که باعث می‌شوند درد خود را فراموش کنیم، تغذیه می‌کند. در اعماق قلب‌مان، بیشتر ما از مسابقه موش‌دوانی روزانه ماتریکس رضایت نداریم. ما مشتاق رضایت‌مندی هستیم که فقط نمی‌توانیم از غذای بد، الکل یا کافئین بدست آوریم.

 

پس چرا ما ماتریکس را از بین نبرده‌ایم و زندگی بهتر و آزادتری را شروع نکرده‌ایم؟ زیرا متأسفانه ماتریکس قدرتمند است. این یک ابزار تاریکی است.

 

به گفته شمن دورک، تاریکی حاوی همه چیز در جهان است که با عشق همسو نیست. تاریکی انسان را احاطه کرده و درگیری و انزوا ایجاد می‌کند. این باعث می‌شود همه چیز را سیاه و سفید ببینیم. ما شروع به اندیشیدن در مورد چیزهای خوب یا بد می‌کنیم، و هیچ چیز در این بین نیست. ما حتی فکر می‌کنیم مردم خوب یا بد هستند – و وقتی این اتفاق می‌افتد، جنگ و رنج معمولاً به دنبال دارد. ما به جای جمع شدن برای از بین بردن ماتریکس، با یکدیگر می‌جنگیم. هک روح

 

اما می‌توانیم از ماتریکس فرار کنیم. در بخش‌های بعدی این یادداشت، ما ماوراء را کشف خواهیم کرد و خواهیم فهمید که چگونه می‌توانیم خود را آزاد کنیم.

ماورایی‌ها قادر به برقراری ارتباط با ارواح هستند.

اغلب گفته می‌شود که دیدن یعنی باور داشتن. برای چیزی، باید حضور فیزیکی آن وجود داشته باشد. اما اگر همه آنچه در مورد قوانین واقعیت به شما آموزش داده شده اشتباه باشد چه می‌کنید؟ به طرز باورنکردنی، ماورایی‌ها مرتباً چیزهایی را درک می‌کنند که در سه بُعدی که می‌توانیم ببینیم وجود ندارند.

 

ماورایی عملی باستانی است که بیشتر از آنچه در چشم ما دیده می‌شود به ما می‌آموزد. ماورایی‌ها معتقدند که ابعاد بی‌نهایت در جهان وجود دارد که بسیار فراتر از سه بُعدی است که به طور معمول در مورد آن صحبت می‌کنیم. طبق ماورایی، انرژی‌های ارتعاشی بی‌نهایت در اطراف ما وجود دارند. با آموزش و ابزار مناسب، می‌توانیم یاد بگیریم که این ابعاد و انرژی‌های اضافی را درک کنیم. هک روح

 

ماورایی‌ها بر این باورند که همه چیز روی زمین – از انسان گرفته تا درخت و سنگ – دارای نیروی حیات، انرژی و روح خاص خودش است.

 

شاید باورنکردنی به نظر برسد، اما ماورایی‌ها از این روحیه‌ها درس می‌گیرند و معتقدند که هر نیروی حیاتی هوش خاص خود را دارد. به عنوان مثال، یک درخت بلند را در نظر بگیرید. مطمئناً، شما قادر نخواهید بود که درباره آثار بزرگی از ادبیات با آن گفت‌وگو کنید، اما او حکمتی برای به اشتراک گذاشتن دارد. به هر حال، با گذشت زمان قوی و بلند شده و ریشه‌های عمیقی دارد.

 

تا زمانی که انسان وجود داشته باشد، ماورایی‌ها نیز وجود داشته‌اند. به طور سنتی، آن‌ها با روحیه برای خیر رساندن به قبیله خود کار می‌کردند. حتی امروز، وقتی کسی یا چیزی از تعادل خارج شده و نیاز به بهبودی دارد، ماورایی‌ها برای برقراری هماهنگی و نشاط با روحیه ارتباط برقرار می‌کنند.

 

ماورایی‌های مختلف با انواع مختلف روحیه با استفاده از روش‌های مختلف ارتباط برقرار می‌کنند. به عنوان مثال، ماورایی‌های آب در اندونزی فقط با ارواح آب ارتباط برقرار می‌کنند. ماورایی‌های حیوانی و گیاهی نیز وجود دارند که بسیاری از آنها روح را از طریق مصرف مواد استخراج‌شده از گیاهان و حیوانات درک می‌کنند.

 

نویسنده یک روحانی است. این بدان معناست که او برای پیوندش با قلمرو روح به آب یا ماده دیگری احتیاج ندارد، زیرا او همیشه توسط ارواح احاطه شده است. ماورایی‌های روح مانند عروق بازی می‌کنند که از طریق آن‌ها ارواح می‌توانند جریان پیدا کنند. در جلسات خود، نویسنده ممکن است روح یک راهب تبتی یا یک قبیله آفریقایی را هدایت کند. از آنجا که این ارواح در بدن او ساکن می‌شوند، او گاهی به زبان‌هایی صحبت می‌کند، یا به زبان‌هایی که از آن‌ها اطلاعی ندارد، حرف می‌زند. هک روح

 

همانطور که در بخش بعدی خواهید فهمید، ماورایی می‌تواند به ما کمک کند تا از ماتریکسی رها شویم که زندگی ما را کنترل می‌کند.

از ماتریکس خارج شوید و خود اصیل‌تان را کشف کنید.

اغلب اوقات، ما اجازه می‌دهیم ماتریکس در مورد خواسته‌های ما تصمیم بگیرد. ما اجازه می‌دهیم به ما بگوید که ما ماشین‌های پر زرق و برق، خانه‌های بزرگ و موقعیت اجتماعی بالا می‌خواهیم. ماتریکس ما را از طریق یک سیستم تبلیغاتی اغواکننده معروف به زرق و برق زیاد، در مورد این خواسته‌های کم‌عمق متقاعد می‌کند.

 

زرق و برق زیاد ما را در یک حس ثابت مشتاق کالاهای مادی نگه می‌دارد. این همان صنعت مدگرایی است که باعث می‌شود احساس زشتی به ما دست دهد و رسانه‌های اجتماعی و صنعت سرگرمی باعث می‌شود تا ما علاقه به افراد مشهور را حفظ کنیم. بنابراین، چگونه می‌توانید خود را از چرخه بی‌پایان تمایل و مادیات ماتریکس آزاد کنید؟ هک روح

 

وقتی فهمیدید که کیستید و چه می‌خواهید، می‌توانید روی اقدام متمرکز شوید و از محدودیت‌های ماتریکس پرهیز کنید.

 

متأسفانه، این دشوارتر از آن است که به نظر می‌رسد، زیرا اراده‌های همه توسط جذابیت زیاد ضعیف شده است. ما به راحتی از اهداف خود منحرف و درگیر گرسنگی مصرف‌گرایی می‌شویم.

 

اما در اینجا یک راه وجود دارد که می‌توانید اراده خود را تقویت کنید: شیوه ماورایی که به عنوان آتش‌سوزی شناخته می‌شود. ماورایی‌های آفریقایی معتقدند که آتش، درک ما را افزایش می‌دهد، بنابراین، تدبیر آتش به شما کمک می‌کند تا درک و فداکاری نسبت به خود اصیل و خواسته‌های واقعی خودتان را پرورش دهید.

 

برای تمرین این شیوه، تنها پنج شمع، یک زمان‌سنج و یک اتاق تاریک نیاز دارید. در مرکز اتاق بنشینید و چهار عدد شمع را به صورت دایره‌ای در اطراف خود قرار دهید – یکی برای هر جهت روی قطب‌نما. شمع پنجم را مقابل خود قرار دهید، سپس هر پنج شمع را روشن کرده و زمان‌سنج خود را به مدت پنج دقیقه تنظیم کنید. اکنون، مستقیماً به شعله سوزان شمع مقابل خود نگاه کنید. هنگام تماشای رقص شعله، فکر خاصی را در ذهن خود نگه دارید. این فکر می‌تواند در مورد هر چیزی باشد. می‌توانید به عشق زندگی یا شغل رؤیایی خود بیندیشید.

 

به مدت ۵ دقیقه به شعله نگاه و این فکر را حفظ کنید. فکر نمادی از ارادت شما به خود واقعی شماست و نگاه شما نمادی از تعهد شماست. هک روح

 

آتش‌سوزی آتش درون شما را شعله‌ور می‌کند و به شما کمک می‌کند تا وضوح بیشتری را ببینید. این یک روش قدرتمند برای خارج شدن از ماتریکس و کشف حقایق مربوط به خودتان است.

زمان خطی نیست، بنابراین موفقیت هرگز دور نیست.

اگر بخواهید ماتریکس را ترک کنید، درک خود اصیل شما بسیار مهم است، اما این تنها ابزاری نیست که به آن نیاز دارید. هم‌چنین باید خود را به برخی از باورهای کاملاً جدید مجهز کنید. به طور خاص، شما باید فکر خود را در مورد سخت‌کوشی و موفقیت تغییر دهید.

 

اما قبل از اینکه این باورهای جدید را بررسی کنیم، بیایید اعتقادی را بررسی کنیم که احتمالاً قبلاً داشته‌اید.

 

اگر چیزی شبیه اکثر مردم هستید، احتمالاً فکر می‌کنید که رسیدن به آرزوهایتان زمان و تلاش زیادی را می‌طلبد. شما تصور می‌کنید که، اگر رویاهای شما به واقعیت هم تبدیل شوند، در آینده‌ای بسیار دور اتفاق خواهد افتاد، به محض این که «هزینه‌های‌تان را پرداخت کنید» و در پی آن متحمل رنج و درد شوید. هک روح

 

اما این اعتقادی است که شما باید آن را رها کنید.

 

حقیقت باورنکردنی این است که همه انسان‌ها با قدرت و پتانسیل بی‌نهایتِ خلّاق متولد می‌شوند. این بدان معناست که ایجاد یک زندگی معتبر و موفق نیازی به سختی یا طولانی شدن ندارد. شما می‌توانید آن زندگی موفق را در زمان حال زندگی کنید. لازم نیست صبر کنید تا آینده فرا برسد.

 

در واقع، آینده در حال وقوع است. این ممکن است عجیب به نظر برسد، اما ماورایی‌ها معتقد نیستند که زمان خطی است. در عوض، آن‌ها معتقدند که حال، آینده و گذشته، همه با هم هم‌زیستی دارند و با توجه به انتخاب‌هایی که در هر لحظه از اکنون انجام می‌دهید، آینده دائماً در حال تغییر است.

 

می‌توانید از این حس غیرخطی زمان استفاده کنید تا زودتر به آرزوهای خود برسید.

 

یک شیوه ساده برای موفقیت شامل تغییر زمانی است که برای اندیشیدن در مورد اهداف خود استفاده می‌کنید. به جای اینکه به خودتان بگویید آنچه را که شما قصد دارید انجام دهید، و یا آنچه شما امیدوارید تا اتفاق بیافتد، در مورد چیزی گفت‌وگو کنید که الان در حال وقوع است. به عنوان مثال، به جای اینکه به خودتان بگویید، «این کتاب من است که چاپ و توسط هزاران نفر خوانده خواهد شد»، شما باید بگویید: «این کتاب من است که منتشر شده و توسط هزاران نفر از مردم همین حالا خوانده شده است.»

 

وقتی ما در مورد اهداف خود به گونه‌ای صحبت می‌کنیم که گویی آن اهداف قبلاً محقق شده‌اند، ذهن ما شروع به اندیشیدن درباره آن‌ها به عنوان یک واقعیت عینی می‌کند نه به عنوان آینده‌ای فرضی. وقتی این اتفاق می‌افتد، انگیزه خودتان که همیشه می‌خواهید درست عمل کنید، انگیزه پیدا می‌کند تا مطمئن شود آینده با انتظارات ذهنی شما انطباق دارد. و قبل از اینکه بدانید، آرزوها را به یک واقعیت تبدیل کرده‌اید. هک روح

شما می‌توانید در مقابله با ارواح دنیای زیرین خود تاریکی را تبعید کنید.

ما دریافتیم که نویسنده، تاریکی را همه چیز در جهان تعریف می‌کند که با عشق و محبت سازگار نیست. اما این تاریکی چگونه در زندگی ما نمایان می‌شود؟ چه شکلی است؟

 

وقتی به تاریکی فکر می‌کنید، ممکن است غول‌ها و اجنه و شیاطین را با چنگک تصور کنید. اما در حقیقت، تاریکی به شدت آشکار نیست.

 

اغلب اوقات، تاریکی به عنوان صدای آهسته‌ای در سر شما ظاهر می‌شود. در واقع به عنوان صدای خودتان. این صدا به شما می‌گوید که شما شایسته عشق نیستید یا هرگز به اندازه کافی خوب نخواهید بود. اما اگرچه به نظر می‌رسد صدای خودتان در گوش شما نجوا می‌کند، اما به شما تعلق ندارد. هرچند که بعید به نظر می‌رسد، شمن دورک معتقد است که این صدا در واقع متعلق به روحی در جهان زیرین است.

 

شاید از خود بپرسید که چگونه این کار می‌کند؟ نویسنده جهان زیرین را مکانی توصیف می‌کند که روح انسان در آن گیر کرده است. اگر شخصی قبل از اینکه با یک تجربه آسیب‌زا کنار بیاید، روح‌ش را در برزخِ دنیای زیرین گیر می‌اندازد. سپس، هنگامی که یک فرد زنده دچار همان ضربه روحی خاص یک روح زیرزمینی می‌‌شود، آن روح آسیب‌دیده جذب او می‌شود و احساس اختلاف و ناراحتی‌ش را تغذیه می‌کند.

 

بنابراین، چگونه با این ارواح دنیای زیرین کنار بیاییم؟ خُب، نه با نیزه‌های تیز و بلند، این راه مطمئنی نیست. اگر می‌خواهید خود را آزاد کنید، باید با این روحیه‌ها با دلسوزی رفتار کنید و به آن‌ها کمک کنید تا یک بار و برای همیشه دنیای زیرین را ترک کنند.

 

این کار را می‌توانید با یک تمرین ساده انجام دهید. با ایستادن و جمع کردن بازوها شروع کنید. موضع‌گیری قدرتمندانه مهم است، بنابراین، تاریکی می‌داند که دیگر نمی‌تواند با شما سر و کله بزند.

 

اکنون، شروع به گوش دادن به صدایی کنید که در ذهن شماست. از این صدا بازجویی کنید، اما عصبانی نشوید و قضاوت نکنید. از آن بپرسید آیا روحیه‌ای از دنیای زیرین است؟ روحیه با شما صادق خواهد بود و اگر هست به شما می‌گوید.

 

وقتی دانستید که با یک روح دنیای زیرین روبرو هستید، از او بپرسید که چرا این همه مدت شما را دنبال می‌کند؟ سرانجام، وقتی با روحیه و اینکه چرا در زندگی شما سازگاری پیدا کرده است، وقت آن است که این روح عذاب زیرین را رها کنید. هک روح

 

به سادگی به او بگویید که شما آن را به نور برمی‌گردانید – به مکانی که عشق موردِ علاقه آن را دارد.

شما ممکن است با ارتباط با اجداد خود بتوانید دردهای مزمن را درمان کنید.

بسیاری از ما با درد مزمن زندگی می‌کنیم – دردی که برطرف نخواهد شد، اما به نظر می‌رسد پزشکان در توضیح یا درمان آن ناتوان هستند. برخی از مردم تمام زندگی خود را با این درد و رنج زندگی می‌کنند، هرگز پدیده‌ای را که باعث آن شده است یا آنچه برای بهبودی باید انجام دهند را درک نمی‌کنند.

 

جادوگران بر این باورند که ریشه برخی از دردهای مزمن در اعماق مولکول‌های سلول‌های بدن ما نهفته است. این درد از نیاکان ما که قبل از ما رنج برده‌اند به ما منتقل شده است.

 

فرهنگ مدرن غربی این باور را به شما می‌دهد که نیاکان شما دیگر وجود ندارند – وقتی کسی می‌میرد، آن‌ها برای همیشه از بین می‌روند. اما همانطور که قبلاً یاد گرفتیم، ماورایی‌ها می‌فهمند که ابعاد مختلفی وجود دارد و زمان خطی نیست. این بدان معناست که اجداد شما اکنون نیز در اینجا هستند و با هر قدم برداشتن در کنار شما قدم می‌زنند. هک روح

 

همانطورکه شمن دورک می‌بیند، بسیاری از نژادها و قبایل باستانی‌تر انسان‌ها درد اجدادی حل‌نشده‌ای در مواد ژنتیکی خود دارند که باعث رنج نسل فعلی می‌شود. بنابراین، اگر می‌خواهید درد خود را التیام بخشید، باید درد اجداد خود را نیز التیام بخشید.

 

برای شروع روند بهبودی، باید ارتباط قوی‌تری با اجداد خود برقرار کنید. از نظر برخی فرهنگ‌ها، این کار یک قسمت طبیعی از زندگی است. به عنوان مثال، دیا دِ لُس موإِرتُس [Día de los Muertos] مکزیک یا روز مردگان، تعطیلاتی است که در طی آن مردم برای احترام به پیشینیان خود هدایا، غذا و نوشیدنی تقدیم می‌کنند.

 

با ساختن محراب اجداد می‌توانید مراسم جد خود را ایجاد کنید. یک میز را با یک عکس یا نقاشی از اجدادی بسازید که می‌خواهید با آن ارتباط برقرار کنید. اکنون، هدایایی را که فکر می‌کنید دوست دارند، روی میز بگذارید. شما هم‌چنین می‌توانید هدایایی قرار دهید تا نشان از چیزی باشد که شما می‌خواهید برای خود دریافت کنید. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید رونق کاروکسبی داشته باشید، می‌توانید چند سکه به اجداد خود تقدیم کنید. در آخر، برای جد خود شمع روشن کنید و آن را در محراب قرار دهید.

 

متأسفانه، سایر موارد منفی می‌توانند از نسل‌های گذشته به ما منتقل شوند – نه تنها درد جسمی، اعتقادات ناکارآمد اجداد ما جریان خون ما را ایجاد می‌کنند: شاید جد بزرگ شما اعتقادات منفی درباره پول داشته و معتقد بوده که خانواده‌اش همیشه فقیر خواهند بود. این باورها هنوز هم می‌توانند زندگی و نگرش شما به پول را تحت تأثیر قرار دهند.

 

خوشبختانه، شما می‌توانید با مقابله با آن‌ها و تغییر نگرش‌های خود، جریان خون خود را از شر باورهای آسیب‌زای این‌گونه خلاص کنید. این فقط به درد شما نمی‌خورد، بلکه به هر نسلی از خانواده شما – گذشته، حال و آینده – می‌رسد. هک روح

هر یک از گونه‌ها روی کره زمین حساس و قدرتمند است.

در عصر مدرن دیجیتال، اینترنت معمولاً اولین مرکز تماس ما برای کسب اطلاعات است. فرض بر این است که هر دانش ارزشمندی را می‌توان بصورت آنلاین پیدا کرد. اما یک شبکه جهانی دیگر در نوک انگشتان ماست – فقط اگر ذهن خود را برای دیدن آن باز کنیم. این شبکه‌ای از دانش است که در جهان طبیعی و نه در دنیای دیجیتال وجود دارد و نام آن گایا [Gaia] است.

 

گایا همان چیزی است که ماورایی‌ها آن را مادر طبیعت می‌نامند. گایا روحی زنانه است و او با هدایای خود از خورشید و خاک و اقیانوس‌ها هماهنگی را به جهان می‌آورد.

 

ماورایی‌ها به گایا به عنوان یک نیروی زندگی آگاه و هوشمند احترام می‌گذارند. اما متأسفانه، بیشتر بشریت از احترام به دنیای طبیعی یا سایر گونه‌های مشترک سیاره ما امتناع می‌ورزند. ما پیرامون خودمان می‌اندیشیم و فکر می‌کنیم تنها زمینیان مهم هستند.

 

گویی که خودبزرگ‌بینی انسان به خودی خود بد نیست، اما بی‌احترامی ما به گایا پیامدهای ویرانگری نیز برای سیاره ما به همراه دارد. با این حال، اکثر ما در مورد استخراج معادن، دست‌کاری طبیعت و تغییرات آب و هوایی که همه زندگی ما را تهدید می‌کند چیزی نمی‌گوییم.

 

با این اوصاف، زمان آن رسیده است که همه ما به طبیعت نزدیک‌تر شویم تا بتوانیم از آن قدردانی کرده و جلوی تخریب آن را بگیریم.

 

با بهره‌گیری از خواص درمانی قدرتمند، می‌توانید ارتباط بیشتری با طبیعت ایجاد کنید. ماورایی به ما می‌آموزد که می‌توانیم با گُل، چمن – و حتی خاک – ارتباط برقرار و از ارتعاشات انرژی آن‌ها استفاده کنیم. هک روح

 

برای این شیوه، از نظر جسمی می‌توانید به چیزی که می‌خواهید روحیه‌اش را احساس کنید نزدیک شوید، تا به شما کمک کند. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید به شبکه جهانی طبیعت وارد شوید و با یک گُل ارتباط برقرار کنید، کافی است انگشت خود را جلوی گُل بگیرید. حالا با انگشت خود یک مربع در هوا بکشید. در ماورایی، این نماد فضایی است که در آن روح گُل را در آن نگه می‌دارید.

 

بعد، یک مثلث را در مربع ترسیم کنید تا نشان‌دهنده آنتن‌های جادویی خود باشد، که از طریق آن روح هدایت می‌شود. از روح گُل بخواهید که به درون شما سرازیر شود. با صدای بلند بگویید که می‌خواهید وجود روح را در بدن خود احساس کنید. پس از احساس ارتباط با روح گُل، می‌توانید انرژی آن را به بخشی از خود هدایت کنید که نیاز به بهبودی دارد.

 

همانطور که ماورایی به ما نشان می‌دهد، ما همیشه برای برقراری ارتباط با طبیعت  به اینترنت نیاز نداریم.

خلاصه نهایی

بسیاری از ما زندگی خود را در دام ماتریکس می‌گذرانیم. سیستمی که مغز ما را شسته و به زندگی معمولی و مادی‌گرایانه‌ای رسانده است تا ما را از خود اصیل‌مان دور کند. شما می‌توانید ماتریکس و تاریکی را که در خدمت آن است، شکست دهید. با بیرون آمدن از قالبی که جامعه، شما را در آن قرار داده است. خود واقعی‌تان را در آغوش بگیرید. و اجازه دهید خود را با روحیه‌ها و انرژی‌های اطراف‌تان هدایت کنید.

مشق تغییر

علیه تاریکی اقدام کنید. هک روح

 

شاید درست باشد که این سیستم برای به دام انداختن ما در ماتریکس طراحی شده است. اما این بهانه‌ای برای اقدام نکردن نیست. حالا که از تاریکی آگاهی پیدا کردید که همه‌ی ما با آن سر و کار داریم. مبارزه با آن به شما بستگی دارد. بنابراین، نگاهی خوب و سخت به چگونگی زندگی خود بیندازید. و از خود بپرسید آیا می‌توانید سهم مثبت‌تری داشته باشید. چه برای بشریت و چه برای طبیعت.

 

این کتاب را می‌توانید از سایت آمازون تهیه کنید.

 

[newsletter_signup_form id=1]

امتیاز به این مطلب

5/5 - (3 امتیاز)

مطالب بیشتر

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
هک روح
استراتژی ۱۴۰۳ کسب‌وکارتان را طراحی کنیداطلاعات بیشتر
+